18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstrząsające

Strzelanina w przedszkolu! DZIECI ZAMORDOWANE!

Emilia Waszczuk
26.04.2022  15:49
Strzelanina w przedszkolu. Są ofiary wśród dzieci
Strzelanina w przedszkolu. Są ofiary wśród dzieci Fot: Irina Wilhauk/Shutterstock

Uzbrojony w broń palną mężczyzna wtargnął na teren przedszkola w miejscowości Weszkajma w Rosji i otworzył ogień. Są ofiary śmiertelne ataku.

Wstrząsające doniesienia z Rosji. W kraju tym w ostatnich dniach dochodzi do licznych pożarów i wybuchów, co może mieć związek z wojną, jaki Władimir Putin rozpętał w Ukrainie. Tym razem sytuacja nie ma raczej nic wspólnego z konfliktem. I dotknęła zupełnie niewinne osoby.

Szokujące informacje z Rosji przekazała we wtorek agencja Interfaks. W miejscowości Weszkajma uzbrojony mężczyzna wszedł do budynku przedszkola, po czym zaczął strzelać do przebywających tam osób. Już wiadomo, że zamordował trzy osoby - dwoje przedszkolaków i jedną opiekunkę.

Strzelanina w przedszkolu. Zabite dzieci

Zastrzelone dzieci miały 5 i 6 lat. Dlaczego padły ofiarą mężczyzny? Jakie były motywy jego działań? Jak na razie informacje te nie są znane i/lub podane do publicznej wiadomości.

Po zamordowaniu dzieci i przedszkolanki napastnik strzelił sam do siebie. Zginął na miejscu. Wedle wstępnych ustaleń mężczyzna użył do ataku radzieckiej broni - dwulufowego karabinu myśliwskiego IZHo27.

Strzelaninę i śmierć czterech osób na terenie przedszkola we wsi Weszkajma potwierdziły agencji Interfax lokalne władze.

Czytaj także