18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujący wiek sprawcy

Strzelanina w szkole w USA. Dziecko walczy o życie

Wojciech Kozicki
30.09.2021  21:10
Strzelanina w szkole w USA. Dziecko walczy o życie
Strzelanina w szkole w USA. Dziecko walczy o życie Fot: Planeta.pl

Kolejna strzelanina w szkole w USA. W Memphis w amerykańskim stanie Tennessee sprawca otworzył ogień w placówce edukacyjnej i ranił dziecko. Czy szykują się ograniczenia w dostępie do broni w Stanach Zjednoczonych?

Znowu strzelanina w szkole w USA. W czwartek rano w szkole podstawowej mężczyzna otworzył ogień. Potwierdzono, że w strzelaninie poważnie ranny został 13-letni chłopiec. Wciąż przebywa w szpitalu, jest w stanie krytycznym, ale stabilnym.

Strzelanina w szkole w USA. Sprawca złapany

Podejrzany o atak w szkole uciekł z miejsca zdarzenia, ale został już zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze mieli ułatwione zadania, bo sam zgłosił się na posterunek. Okazał się nim nastoletni chłopiec. Nie ujawniono wciąż jaki był motyw ataku.

Szkoła została zamknięta, a uczniowie autokarami zostali przewiezieni do pobliskiego kościoła, gdzie czekali na nich rodzice. "Najgorszą wiadomością, jaką możesz otrzymać, jest strzelanina w szkole"  - rmf24.pl cytuję wiadomość agencji AP.

logo Tu się dzieje