18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

18-letni psychopata!

Strzelanina w szkole. Ujawnili kim był morderca!

Wojciech Kozicki
25.05.2022  09:41
Strzelanina w szkole w Uvalde. Kim był morderca  Salvador Ramos?
Strzelanina w szkole w Uvalde. Kim był morderca Salvador Ramos? Fot: AP/Associated Press/East News

Strzelanina w szkole podstawowej Robb Elementary School w USA. Rośnie liczba ofiar wśród dzieci, a na jaw wychodzą nowe informacje o masakrze w Uvalde. Ujawniono, że mordercą był Salvador Ramos. Dlaczego zamordował niewinne dzieci i postrzelił własną babcię?

Potworna masakra w USA. Psychopata zaczął strzelać do dzieci w szkole podstawowej w Uvalde w Teksasie. Amerykańskie media i policja ujawniły kim był ten potwór i opublikowały jego wizerunek. Mordercą okazał się 18-letni Salvador Ramos, który również zginął w strzelaninie. W sumie odnotowano  22 ofiary śmiertelne, ale kilka osób wciąż w stanie krytycznym walczy o życie w szpitalu.

Strzelanina w szkole w USA.  Kim był Salvador Ramos?

Ujawniono, że Salvador Ramos rozbił swój samochód przed szkołą, a następnie wszedł do budynku uzbrojony w pistolet i karabin, które kupił na 18. urodziny. Chodził od klasy do klasy, zabijając dzieci, a następnie zabarykadował się i rozpoczął wymianę ognia z policją.

CNN podaje, że zanim Ramos pojechał zabijać w szkole podstawowej, krytycznie postrzelił własną babcię. Podano również, że był członkiem lokalnej społeczności latynoskiej.

Ramos został zabity przez agenta straży granicznej, który wbiegł do szkoły, gdy usłyszał strzały. Funkcjonariusz w wymianie ognia został ranny, ale wyszedł z budynku o własnych siłach i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – podaje Onet.pl.