18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie zamach?

Zapowiedział śmierć Putina. Podał datę

10.03.2022  20:45
Pisarz Suworow w Polsat News - zamach na Putina i śmierć przed Bożym Narodzeniem?
Pisarz Suworow w Polsat News - zamach na Putina i śmierć przed Bożym Narodzeniem? Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Były oficer sowieckiego wywiadu Wiktor Suworow ocenił działania Putina na Ukrainie i jego szanse na przeżycie. Uważa, że coraz bardziej realny jest zamach na prezydenta Rosji i jego śmierć. Podał nawet datę, kiedy może dojść do krwawej zmiany władzy na Kremlu.

Były oficer GRU i rosyjski pisarz historyczny Wiktor Suworow udzielił wywiadu Polsat News. Podczas programu „Gość Wydarzeń” zapowiedział ŚMIERĆ PUTINA! Twierdzi, że sytuacja w Rosji staje się coraz gorsza, a rosyjscy oligarchowie w końcu zbuntują się przeciw polityce Putina, w tym przeciw groźbom użycia broni atomowej. Czy zdecydują się usunąć tyrana siłą?

Zamach na Putina i śmierć dyktatora. Suworow ocenia

Suworow zwrócił uwagę, że wiele razy w historii ludzkości dochodziło do zamachów na życie dyktatorów i tyranów. Jego zdaniem, taki sam los czeka Władimira Putina. Przewiduje, że prezydent Federacji Rosyjskiej może zostać zamordowany jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Problem polega na tym, że Putina wciąż wspierają miliony ludzi.

Ludzie widzą, że Titanic już idzie na dno i trzeba uciekać, zająć miejsce w łódce, żeby gdzieś uciec. Znamy przypadki, gdzie ludzie brali np. tabakierę, uderzali tyrana w głowę i on ginął. Teraz historia się powtarza. Zostanie zamordowany, coś z nim zrobią, usuną go. Nie chcę przewidywać, nie lubię tego, ale wyrażę swój osobisty punkt widzenia. Nie dożyje do Bożego Narodzenia – powiedział Suworow w Polsat News.

Przy okazji były agent powiedział, iż Polakom należą się ogromne podziękowania za niesamowitą pomoc dla uchodźców z Ukrainy mimo krwawej historii i sporów. Dodał, że Polska i Ukraina mają wspólnego wroga, którego trzeba pokonać.

Naród polski otworzył wrota dla ukraińskich dzieci, starców i kobiet. Ja osobiście jestem dłużnikiem narodu polskiego. Nie potrafię tego do końca wyrazić, po prostu brak mi słów – wypowiedział się Suwrow w „Gościu Wydarzeń”.

Przypominamy, że nie tylko Wiktor Suworow zapowiada zamach na Putina i jego śmierć. Generał Roman Polko, czyli były dowódca jednostki GROM, w rozmowie z Wirtualną Polską również ocenił, że Putin może zostać brutalnie pozbawiony władzy.

Coraz bardziej nerwowe ruchy wskazują, że Putin ponosi porażkę. Jeśli w czwartym dniu wojny zaczął straszyć bronią ostateczną, to wskazuje, że jest w desperacji. Myślę, że inne szczury go zaduszą, bo czują, że nie ma już takiej mocy jak wcześniej. Zaczynają sobie uświadamiać, że zabrnęli za daleko. Przewroty na Kremlu mają swoją historię, zamachy już się tam odbywały. Szczerze mówiąc - liczę, że ten "dwór", upokorzony już przez Putina, odsunie go w końcu od decyzji. Bo nikt nie będzie chciał ginąć razem z szaleńcem. Mówiąc wprost, słabi ludzie, którzy jeszcze dają sobą tak pomiatać, rzucą się do gardła swojemu liderowi, kiedy zobaczą, że nie zapewnia im już wystarczającej ochrony – ocenia gen. Polko. (Wirtualna Polska)

Czytaj także