18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma żartów

Święta się zbliżają, a śmierć czyha w ozdobach. Dekoracje grozy

20.12.2019  16:42
Święta się zbliżają, a śmierć czyha w ozdobach. Dekoracje grozy
Święta się zbliżają, a śmierć czyha w ozdobach. Dekoracje grozy Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Święta nadchodzą. Niestety, okres przedświąteczny nie daje nam pewności, że nic złego się nie wydarzy. Doskonałym zobrazowaniem tego przykrego faktu są ozdoby śmierci.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, ale nie oznacza to, że mamy dla Was same dobre informacje. Niestety, jak każdy inny moment w roku - końcówka grudnia to również czas, w którym mogą przytrafić się nam nieprzyjemne rzeczy.

Święta pod znakiem śmiertelnego niebezpieczeństwa

Teraz wyobraźmy sobie, że niebezpieczeństwo czai się w sielankowej ozdobie - i to dosłownie! Przerażające zdjęcie wykonała niejaka Maxime Zimmerman. Przedstawia ono... trzy jadowite węże, które zamieszkały sobie w dekoracji świątecznej, usytuowanej z resztą w samym centrum miasta.

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Teraz wyobraźcie sobie, że jakieś niewinne dziecko wyciąga z ciekawością rękę w stronę tej ozdoby. Groza ciarkami daje o sobie znać na plecach, czyż nie? 

Takie rzeczy, jak węże na miejskich latarniach mogą pochodzić wyłącznie z Australii. Jak się okazuje, te konkretne okazy na dekoracji świątecznej umieścił „Snake Man”, czyli człowiek, który zajmuje się łapaniem tych gadów. 

Nie jesteśmy pewni, czy to w jakikolwiek sposób ociepla ich wizerunek. 

Przeczytaj więcej
Komentarze