18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Utopi Ukrainę we krwi?

Szef CIA ujawnia plan Putina. "Będzie paskudnie"

09.03.2022  20:36
Szef CIA ujawnia plany Putina. Szykują się potworne zbrodnie wojenne na Ukrainie?
Szef CIA ujawnia plany Putina. Szykują się potworne zbrodnie wojenne na Ukrainie? Fot: Laski Diffusion/East News

Trwa wojna w Ukrainie, a Rosjanie popełniają kolejne makabryczne zbrodnie na ludności cywilnej. To może być jednak dopiero początek horroru. Szef CIA podczas przesłuchania w Kongresie zapowiedział jakie plany ma Putin i jakich okropności mogą dopuścić się bandyci z Rosji.

Władimir Putin chce utopić Ukrainę we krwi? Lekarze podejrzewają, że może być chory psychicznie i nie cofnie się przed niczym. Tymczasem szef CIA William Burns podczas przesłuchania w Kongresie USA stwierdził, że „następne tygodnie w Ukrainie będą paskudne”. Szef amerykańskiej agencji wywiadu CIA zapowiedział „mroczny czas”.

Zbrodnie w Ukrainie. Putin posunie się znacznie dalej?

Zdaniem szefa CIA, prezydent Federacji Rosyjskiej „jest obecnie zły i sfrustrowany” co może mieć tragiczne skutki dla ukraińskiej ludności cywilnej. Zdaniem Amerykanina, Putin nie cofnie się nawet o krok i będzie za wszelką cenę chciał zdobyć militarną przewagę w Ukrainie, co przełoży się na rosnącą liczbą ofiar. Sytuacja szczególnie tragiczna zrobi się w ukraińskich miastach.

Prawdopodobnie pójdzie o krok dalej i spróbuje zmiażdżyć ukraińskie wojsko, nie zważając na ofiary wśród ludności cywilnej – zapowiada szef CIA. (Wirtualna Polska)

Burns przypomniał, że Putin planował utworzyć  w Kijowie marionetkowy i prorosyjski rząd, ale ten plan się nie powiódł. Problemem dla rosyjskiego tyrana jest też masowy sprzeciw ukraińskiego społeczeństwa, które nie zaakceptowałoby polityków wyznaczonych przez Kreml.

Przez wiele lat w jego wnętrzu kipiała wybuchowa mieszanka żalu i ambicji. Stworzył system, w którym jego własny krąg doradców jest coraz węższy. COVID-19 sprawił, że ten krąg stał się jeszcze węższy. I jest to system, w którym nie warto kwestionować lub podważać osąd przywódcy, bo to nie wpływa korzystnie na karierę – ocenił William Burns. (WP.pl)

Czytaj także