18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Atak na księcia za...

Szok przy trumnie królowej. Wraca seks afera!

Wojciech Kozicki
13.09.2022  14:55
Szok przy trumnie królowej. Poszło o seks aferę księcia [WIDEO]
Szok przy trumnie królowej. Poszło o seks aferę księcia [WIDEO] Fot: Pool/ABACA/EAST NEWS

Procesja z trumną królowej Elżbiety II i wulgarny atak na członka rodziny królewskiej. Szkocka policja zatrzymała zwyrodnialca, który nie uszanował żałoby i wyzywał księcia Andrzeja idącego za trumną matki. Okazuje się, że to mroczne echo seks afery księcia.

Ohydny incydent w trakcie procesji z trumną Elżbiety II w Edynburgu. Żałobny kondukt zmierzał do Katedry św. Idziego, a w uroczystości udział brali m.in. król Karol III, książę Edward, księżna Anna i książę Andrzej. Tłumy szkotów żegnały brytyjską królową, a wśród nich znalazł się wulgarny i bezduszny osobnik, który zaczął wyzywać syna królowej.

Skandal przy trumnie królowej. Atak na księcia Andrzeja

Andrzej, jesteś chorym, starym człowiekiem – krzyczał mężczyzna, wywołując ogromne zamieszanie. Tłum zaczął popychać krzykacza, a po chwili trafił on w ręce policji. Okazał się 22-latkiem. Został zatrzymany za naruszenie spokoju na ulicy.

Przypomnijmy, że książę Andrzej to wyjątkowo kontrowersyjna postać w rodzinie królewskiej. Zrezygnował ze wszystkich wojskowych tytułów i królewskich patronatów w związku z oskarżeniami o wykorzystanie seksualne Virginii Giuffre.

W Polsce również nie wszyscy uszanowali śmierć królowej Elżbiety II. Tomasz Lis na Twitterze wulgarnie zaatakował m.in. nowego króla Wielkiej Brytanii.

Skandal przy trumnie królowej Elżbiety II [WIDEO]

Czytaj także