18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zalecają gwałty i mordy

Szok w ruskiej telewizji. "Topić dzieci, gwałcić babcie"

Wojciech Kozicki
24.10.2022  12:36
Szok w rosyjskiej telewizji. "Topić dzieci, gwałcić babcie"
Szok w rosyjskiej telewizji. "Topić dzieci, gwałcić babcie" Fot: Shutterstock/Free Wind 2014

Rosyjska propaganda pozamieniała się z własnymi częściami intymnymi na rozum! Kolejne szokujące wypowiedzi w Russia Today, potwierdzające, że rosyjscy propagandyści i zwolennicy Putina to nie ludzie, a jakieś obmierzłe formy życia. Rosyjski dziennikarz chwalił topienie ukraińskich dzieci i drwił z gwałcenia staruszek. To już bezczelne nawoływanie do ludobójstwa!

Rosyjska propaganda szaleje. W telewizji Russia Today z ust prezentera Antona Krasowskiego padły szokujące słowa. Kremlowski dziennikarz najpierw naśmiewał się z gwałcenia ukraińskich staruszek, a później zalecał topienie ukraińskich dzieci i „wrzucenie ich tam, gdzie kaczki płyną”.

Rosyjska propaganda nawołowuje do zbrodni i ludobójstwa w Ukrainie

Anton Krasowski podczas rozmowy w Russia Today z pisarzem science fiction Siergiejem Łukjanienką drwił z rzekomo wymyślonych historii o rosyjskich zbrodniach w Ukrainie. Rosyjscy żołnierze zażywają Viagrę i gwałcą staruszki? Pisarz twierdzi, że „te babcie powinny wydać całe swoje oszczędności, by jakiś rosyjski żołnierz zechciał je zgwałcić”.

Kraskowski uważa, że Ukraińcy nienawidzą Rosjan. Wyjaśnił, że wielu z nich jest tak naprawdę Rosjanami, których zmanipulowano, by myśleli, że są Ukraińcami.

Ukraińskie dzieci mówiły mi, że Ukraina jest okupowana przez moskali, że gdyby nie moskale, to żyłoby im się jak we Francji. Ale to nie były ukraińskie dzieci mówiące po ukraińsku. To były rosyjskojęzyczne dzieci, z rosyjskimi nazwiskami. Ojciec jednego chłopca był wojskowym. To byli Rosjanie - stwierdził Łukjanienka. 

Co na to Putinowski dziennikarz? Sugeruje, by takie dzieci topić i zabijać. Przy okazji stwierdził, że Ukraina w ogóle nie powinna istnieć, a domy Ukraińców trzeba palić. Samych Ukraińców chciałby rozstrzelać, bo nie chce z nimi mieszkać w jednym kraju.

Trzeba było utopić te dzieci. Rzucać je tam, gdzie płyną kaczki. Po prostu je topić, po prostu topić. To nasza metoda. Każdego, kto mówi, że okupują go moskale, od razu topić- powiedział rozbawiony Krasowski.

To kolejny taki psychopatyczny odlot putinowskiej propagandy. Ostatnio w rosyjskiej telewizji pokazywano publiczne egzekucje i nawoływano do wieszania Ukraińców.

Czytaj także