18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozpirzała gady kijem

Szok w zoo. Kobieta z dzieckiem na wybiegu dla krokodyli

Wojciech Kozicki
21.07.2020  19:36
Szukała portfela w wodzie z krokodylami
Szukała portfela w wodzie z krokodylami Fot: Buzz Inside

Szok w zoo w USA, tragedia była o włos! Na wybieg dla krokodyli weszła kobieta, a po chwili dołączyło do niej dziecko. W sieci trafiło mrożące w żyłach nagranie WIDEO!

Krokodyle w zoo w Brainder w Stanach Zjednoczonych o mały włos nie urozmaiciły swojego jadłospisu o ludzkie mięsko. Posiłek sam do nich przyszedł! Na wybieg dla krokodyli weszła kobieta i podeszła do samej wody, w której pływały niebezpieczne gady.

To nie koniec dramatu. Na nagraniu wideo widać jak po chwili do kobiety dołączył mały chłopiec, najprawdopodobniej jej synek.

Kobieta prawie zjedzona przez krokodyle!

Jak się okazało, kobieta była gotowa stać się przekąską dla gadów, ponieważ chciała odzyskać swój portfel, który wpadł jej do wody. Odganiała krokodyle kijem, by wyjąć go ze stawu. Później wraz z dzieckiem opuściła wybieg.

Co ciekawe, pracownicy ogrodu zoologicznego o incydencie dowiedzieli się z mediów. Sprawą zajmuje się policja i obecnie stara się ustalić tożsamość kobiety.

Może ona usłyszeć zarzut m.in. narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub uszczerbku na zdrowiu – podaje radiozet.pl

Kobieta z dzieckiem na wybiegu dla krokodyli [WIDEO]

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej