18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stalowe nerwy pilota

Sztorm Dennis wciąż szaleje. Samolot runął na pas startowy

17.02.2020  11:22
Sztorm Dennis wciąż szaleje. Samolot runął na pas startowy
Sztorm Dennis wciąż szaleje. Samolot runął na pas startowy Fot: YouTube

Sztorm Dennis dalej daje się wielu ludziom we znaki. Na lotnisku Heathrow miały miejsce prawdziwe chwile grozy, kiedy samolot wylądował w poprzek pasa. Wyglądało to, jakby runął w czasie lądowania. 

Sztorm Dennis przetestował nerwy pewnego pilota. Na szczęście okazało się, że mężczyzna ma ponadprzeciętną odporność na stres i niesamowite umiejętności. 

Wielka Brytania wciąż walczy z warunkami pogodowymi. Odwołano setki lotów, a te, które się odbyły, były pełne grozy. Przerażenie spadło na pasażerów samolotu linii lotniczych Etihad, który miał poważny problem z lądowaniem. 

Sztorm Dennis miotał samolotem

Nagranie pokazuje, jak silny wiatr znosi go z pasów startowych na bok. Pilotowi udało się jednak opanować stalowego ptaka i wylądować na tyle bezpiecznie, że nic nikomu się nie stało. Całe lotnisko Heathrow było pod wrażeniem.

Na pokładzie w chwili dramatycznego lądowania, było od 500 do nawet 800 osób.

Póki co, sytuacja w Wielkiej Brytanii wciąż nie jest bezpieczna. Meteorolodzy ostrzegają, że silny wiatr jeszcze przez jakiś czas może wiać z prędkością 100 km na godzinę. W różnych częściach kraju trwają akcje ratunkowe.

Czytaj także
Przeczytaj więcej