18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolekcjoner bielizny

Polak chciał zabić kobietę. Przyłapała go na kradzieży majtek

18.03.2021  14:36
Polak został przyłapany na kradzieży majtek
Polak został przyłapany na kradzieży majtek Fot: Emmoth/Shutterstock

Polak zatrudniony w Szwecji dotkliwie pobił 26-latkę, gdyż ta przyłapała go na kradzieży używanych majtek. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

W Szwecji większość mieszkańców pierze ubrania w pralniach publicznych. Skorzystał z tego Polak mieszkający w szwedzkim mieście Lidingö. Mężczyzna od dłuższego czasu wykradał używane majtki i zabierał je do mieszkania.

Polak kradł damskie majtki

Zamiłowanie 50-latka do wysłużonej bielizny wyszło na jaw, gdy został przyłapany przez 26-letnią kobietę. Zaskoczony kolekcjoner majtek chwycił za młotek i kilkukrotnie uderzył nim kobietę. Ofiara polskiego fetyszysty zdołała uciec i wezwać pomoc.

Całą twarz ma we krwi. Ktoś próbował zabić moją żonę młotkiem - słychać na nagraniu rozmowy telefonicznej, zarejestrowanej przez centralę.

Jak informuje expressen.se, policjanci szybko trafili na trop napastnika. Jak się okazało, był to 50-letni Polak, pracujący w bloku, w którym zaatakował kobietę. W domu mężczyzny znaleziono 257 par używanych majtek kobiecych, w tym również dziecięce. Oprócz tego Polak miał sporą kolekcję biustonoszy.

Mężczyzna wykradał kobiecą bieliznę, a następnie się w niej fotografował. Majtkowy kolekcjoner wszystkie zdjęcia przechowywał na swoim telefonie. Po skazaniu i odbyciu kary pozbawienia wolności, zostanie on wydalony z kraju.

logo Tu się dzieje