18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strzelał do dzieci!

Atak na przedszkole! "Zabił ponad 30 osób!"

Wojciech Kozicki
06.10.2022  11:41
Tajlandia. Atak na przedszkole! "Zabił ponad 30 osób". Nowe informacje

Strzelanina w przedszkolu i masakra w Tajlandii. Służby informują, że jest ponad 30 ofiar śmiertelnych masakry w Nong Bua Lamphu, a większość to dzieci. Wiadomo już co stało się ze sprawcą rzezi i kim był. Tragiczne nowe informacje z Tajlandii.

Atak na przedszkole w Tajlandii. Po południu czasu lokalnego w dystrykcie Na Klang w północno-wschodniej części kraju mężczyzna wtargnął do przedszkola. Zaczął strzelać do śpiących dzieci. Wiadomo, że w momencie ataku w przedszkolu przebywało akurat 30 dzieci. Jak podaje rmf24.pl, „napastnik zastrzelił kilku pracowników, w tym nauczycielkę, która była w ósmym miesiącu ciąży”. Początkowo ludzie myśleli, że to nie strzelanina, tylko odgłosy fajerwerków, więc nie reagowali.

Strzelanina w Tajlandii. Atak na przedszkole

Policja jak na razie podała, że nie żyją 34 osoby. Większość ofiar to dzieci, zginęli jednak także opiekunowie i przynajmniej jeden policjant. Niestety, policja uprzedza, że tragiczny bilans może wzrosnąć.

Zginęły co najmniej 34 osoby, a 12 jest rannych. Policja twierdzi, że wśród ofiar śmiertelnych jest 22 dzieci - informuje Wirtualna Polska.

Ustalono już kim był mężczyzna, który zaatakował przedszkole w Nong Bua Lamphu. To 34-letni były policjant. Popełnił samobójstwo po ataku. Wiadomo również, że po dokonaniu masakry zabił też swoją żonę i dziecko.

Według policji napastnik został zwolniony ze służby z powodów "związanych z narkotykami" – informuje RMF24.pl.