18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niefortunny finał cimcirimci

Półnaga kobieta spadła z balkonu. Uprawiała tam SEKS?!

28.09.2021  16:17
Młoda kobieta spadła na samochód
Młoda kobieta spadła na samochód Fot: Udn video/YouTube

Roznegliżowana kobieta z hukiem spadła na dach auta zaparkowanego przed blokiem w Tajwanie. Poszkodowana została zabrana do szpitala z urazem pleców. Zdaniem internautów do zdarzenia doszło podczas seksu, na balkonie jednego z mieszkań.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Tajpej, stolicy Tajwanu. Na opublikowanych w sieci nagraniach z monitoringu widać, jak młoda kobieta ubrana tylko w koszulkę, majtki oraz szorty na jednej nodze, spada z hukiem na zaparkowane auto. Nie wiadomo, z jakiej dokładnie wysokości zleciała, lecz siła uderzenia była na tyle duża, że dach auta został zgnieciony.

Szedłem do domu, kiedy to się stało. Nie widziałem samego momentu, ale słyszałem głośny huk. A gdy spojrzałem, na dachu auta leżała kobieta - opowiada jeden ze świadków.

Kobieta po upadku nie straciła przytomności. Na nagraniu widać jak usiłuje zejść z auta, trzymając się ręką za plecy.

Niefortunny finał zbliżenia?

Po chwili przy poszkodowanej znalazł się mężczyzna, który również był skąpo ubrany. Prawdopodobnie był to partner kobiety, który pomógł jej wstać, a następnie przytulił i pocałował.

Służby medyczne zabrały młodą mieszkankę Tajwanu do szpitala, gdzie po badaniach okazało się, że doznała urazu pleców. Jej stan jest stabilny, lecz najbliższe kilka tygodni spędzi w placówce medycznej.

Para będzie musiała zapłacić za naprawę zniszczonego auta. Zarówno "The Sun" jak i internauci twierdzą, że do wypadku doszło w trakcie intymnej sytuacji.