18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające wideo

Masakra na mszy świętej. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi

30.12.2019  07:59
Strzelanina w kościele
Strzelanina w kościele Fot: Twitter

Szok w kościele. W czasie mszy świętej, mężczyzna ubrany w czarną kurtkę z kapturem, otworzył ogień do zgromadzonych wiernych. Zajście zostało nagrane.

Przerażające chwile i rozlew krwi w czasie mszy świętej. W kościele w White Settlement w Teksasie doszło do strzelaniny. Jedna ofiara nie żyje, kolejna jest ciężko ranna. Śmierć poniósł także napastnik.

Strzały w kościele

Mężczyzna ubrany w czarną kurtkę z kapturem, w pewnym momencie wyjął broń i oddał strzały. Ludzie zaczęli krzyczeć w przerażeniu i panicznie uciekać z ławek.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane. Na nagraniu widzimy, że broń ma nie jedna, a przynajmniej jedna inna osoba. Mężczyzna, który wszedł do kościoła z zamiarem mordu, został zastrzelony przez uzbrojonych wiernych. Mówi się o dwóch mężczyznach - jeden z nich ma być ochroniarzem świątyni, byłym agentem FBI.

Jak na razie nie ujawniono personaliów napastnika ani jego ofiar. We wrześniu w Teksasie w życie weszło prawo, które zezwala na wnoszenie broni do kościołów i innych świątyń.

Czytaj także
Przeczytaj więcej