18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ISIS urządzi krwawą Wigilię w Europie

Terroryści planują rzeź w święta. Gdzie i kiedy będą zamachy?

10.12.2019  07:37
Zamachy w Boże Narodzenie? Terroryści z ISIS wybrali już cele
Zamachy w Boże Narodzenie? Terroryści z ISIS wybrali już cele Fot: Facebook

ISIS wraca i znów planuje zabijanie niewiernych. Ujawniono, że terroryści chcą przeprowadzić w święta zamachy w Europie, a hiszpańskie media i służby ostrzegają, że być może szykuje się krwawe Boże Narodzenie.

Ataki terrorystyczne w Europie w święta? Gazeta „La Razon” dotarła do komunikatów kierowanych przez organizację terrorystyczną Al Andaluzia Munastir powiązaną z ISIS. Jak wynika z zaszyfrowanych wiadomości i filmów, radykalni islamiści zachęcają, by wyznawcy islamu atakowali cele związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Wspomniana gazeta twierdzi, powołując się na hiszpańskie służby,że ISIS zaatakuje jeden z hiszpańskich jarmarków bożonarodzeniowych. Terroryści apelują o prowadzenie dżihadu i „ataku na tyranów”.

Ryzyko zamachów w Europie

Ryzyko zamachu jest wysokie. Jak podaje thesun.co.uk, brytyjskie służby ostrzegają swoich rodaków, że podczas jarmarków bożonarodzeniowych w ich ojczyźnie mogą zaatakować terroryści. Zwracają też uwagę, że podobne zagrożenie jest realne w Hiszpanii, Francji, Danii, Holandii i w Niemczech.

Terroryści legalnie w Europie

Przypominamy, że od niedawna islamscy terroryści legalnie dostają się do Europy. Turcja prowadzi kolejne deportacje uwięzionych dżihadystów na Stary Kontynent i zapowiada, że "nie będzie domem dla takich ludzi". Wielu z nich porusza się po terenie Unii Europejskiej, a na początku grudnia służby Hiszpanii oraz Maroka rozbiły komórkę ISIS działającą w oby tych państwach.

Przeczytaj więcej
Komentarze