18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chinka bierze "TO" do ust

Odkryli źródło koronawirusa? Potworne WIDEO

Wojciech Kozicki
24.01.2020  11:21
Koronawirus w chińskiej kuchni - przepis na śmierć?
Koronawirus w chińskiej kuchni - przepis na śmierć? Fot: YouTube

Koronawirus atakuje już cały świat, epidemia wydaje się nie do zatrzymania, a liczba ofiar śmiertelnych rośnie. Specjaliści nie potrafią leczyć chorych, bo nawet nie wiedzą jakie jest źródło tej plagi. W internecie pojawiło się jednak nagranie, które może być rozwiązaniem zagadki.

Koronawirus zabił prawie 30 osób, a w samych Chinach odnotowano już 830 przypadków zachorowań. Szykuje się pandemia, bo chiński wirus atakuje już nawet w Europie, a polskie służby wydały WAŻNY KOMUNIKAT. Czy rzeczywiście ta zabójcza plaga narodziła się na targu rybnym w Wuhan? Pokazano wideo, które może wyjaśnić, skąd wzięła się epidemia.

Chińska kuchnia - przepis na śmierć?

Chińska tradycyjna kuchnia to przyczyna epidemii? Na wideo w tamtejszych mediach społecznościowych widać Chinkę jedzącą zupę z nietoperza. Młoda dziewczyna nie za bardzo jak wziąć do ust dzikiego zwierza i kiepsko radzi sobie z trzymaniem pałeczek. Znajomi radzą jej, by nie połykała skóry, tylko dobrała się do mięsa na grzbiecie.

Jak podaje dailymail.co.uk, takich nagrań jest więcej, a przyrządzone zwierzęta pochodzą prawdopodobnie ze wspomnianego targu w Wuhan, gdzie wykryto pierwsze przypadki choroby. To właśnie tam sprzedawane są m.in. nietoperze oraz węże z gatunków niemrawca prążkowanego i kobry pospolitej, które prawdopodobnie są pierwotnymi nosicielami chińskiego wirusa powodującego zabójcze zapalenie płuc.

Co ciekawe, tradycyjna chińska kuchnia zakłada, że dania z nietoperzy mają pozytywny wpływ na zdrowie. Potrawy z tych ssaków podobno zapobiegają takim chorobom jak rzeżączka i malaria.

Zobacz także

Koronawirus z Chin - skąd się wzięła epidemia?