18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat rodziny

Zabił go produkt po terminie? Umarł w mękach na oczach żony

11.05.2020  20:18
Zabił go produkt po terminie? Umarł w mękach na oczach żony
Zabił go produkt po terminie? Umarł w mękach na oczach żony Fot: Facebook

Tonik, którego data ważności się skończyła, przyczynił się do śmierci mężczyzny? Podejrzana sprawa nie daje spokoju rodzinie zmarłego Australijczyka.

Tonik stał się przyczyną śmierci 58-letniego Australijczyka Kevina Jamesa Nunna? Mężczyzna wypił dwie puszki tego napoju, które były przeterminowane, a potem bardzo źle się poczuł. Postanowił się położyć - to niestety nie pomogło.

58-latek wrócił właśnie z żoną z urlopu. Rano wypił puszkę przeterminowanego toniku, a jakiś czas później skusił się jeszcze na drugą. Z pewnością sądził, że mu ona nie zaszkodzi. Niestety, dłuższą chwilę po wypiciu napoju poczuł się źle. Jego małżonka pomyślała, że być może na urlopie złapał malarię i udała się po leki do apteki.

Przeterminowany tonik zabił człowieka?

Kiedy wróciła do domu z jej mężem było już bardzo niedobrze. Początkowo nie chciał on wezwać pogotowia, a jedynie przyjął leki przyniesione przez ukochaną i czekał. Mężczyzna zaczął jednak wymiotować i wtedy już małżeństwo zwróciło się o profesjonalną pomoc do odpowiednich służb.

Niestety, doszło do tragedii i mężczyzna zmarł na oczach żony w dużym cierpieniu, jeszcze przed przyjazdem karetki. Jak podaje 7news.com lokalna policja nie wie, co było przyczyną zgonu Australijczyka. 

Hipoteza o tym, że to przeterminowany tonik doprowadził do śmierci człowieka, wymaga potwierdzenia przy pomocy odpowiednich testów. Ciało zmarłego zostanie w tym celu poddane sekcji zwłok. My zaś z całego serca współczujemy najbliższym 58-latka.

Czytaj także