18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Tragedia na zakupach. 5-latek nie żyje

06.08.2021  16:35
Wielka Brytania: 5-latek nie żyje
Wielka Brytania: 5-latek nie żyje Fot: Shutterstock

Dramat, rozpacz i wielka tragedia. Tak w skrócie można opisać wypadek, do którego doszło w jednym ze sklepów na Wyspach Brytyjskich. Świadkowie zdarzenia wciąż nie mogą uwierzyć w ten wyjątkowo nieszczęśliwy splot okoliczności.

Wielka Brytania pozostaje pogrążona w szoku. Podczas zwykłych zakupów w jednym ze sklepów Fenwick doszło do niespodziewanej i ogromnej tragedii. Na 5-letniego chłopca spadło lustro, mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się uratować mu życia.

Wielka Brytania: 5-latek zmarł przez wypadek w sklepie

Do tragedii doszło w sklepie Fenwick, przy głównej ulicy handlowej miasta Colchester w Wielkiej Brytanii. Rodzice 5-letniego chłopca spokojnie robili sobie zakupy, gdy w pewnym momencie dziecko zostało przygniecione przez sklepowe lustro. 5-latek już po wypadku trafił do szpitala w stanie krytycznym, gdyż doznał bardzo poważnych obrażeń głowy. Lekarze byli bezradni.

To naprawdę rozdzierający serce incydent i wszystkie nasze myśli są z bliskimi chłopca

- przekazał w oświadczeniu inspektor Rob Huddleston z policji w Colchester.

Osoby znajdujące się na miejscu wypadku dziękowały ludziom za natychmiastowe udzielenie pomocy dziecku. Wszystkim pęka jednak serce, że te wysiłki okazały się daremne i chłopczyk odszedł w tragicznych okolicznościach.

Rodzina Fenwick, kierownictwo i wszyscy nasi koledzy są zszokowani i zasmuceni incydentem, który miał miejsce w naszym sklepie w Colchester. Nasze myśli są z dzieckiem i jego rodziną w tym trudnym czasie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi władzami, aby pomóc w dochodzeniu i zrozumieć, jak do tego doszło

– powiedziała kilka dni temu menedżerka sieci Mia Fenwick.

Ogromnie współczujemy zwłaszcza rodzinie zmarłego. Na razie nie ustalono, w jaki sposób doszło do takiej tragedii.