18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani go opłakują

Tragiczna śmierć uwielbianego muzyka. Zginął w wypadku

12.07.2021  12:33
Andy Williams nie żyje
Andy Williams nie żyje Fot: hafizi/Shutterstock

Andy Williams zginął tragicznie w wypadku motocyklowym. W chwili śmierci miał zaledwie 49 lat. Obecnie opłakują go rzesze fanów na całym świecie.

Andy Williams był perkusistą chrześcijańskiej grupy rockowej Casting Crowns. Niestety, 49-latek zginął tragicznie w wypadku motocyklowym, pozostawiając w rozpaczy nie tylko swoich najbliższych, ale również fanów na całym świecie.

Nie żyje Andy Williams

Z zespołem Casting Crowns był związany przez kilka lat i to właśnie tam muzyk zdobył największą sympatię. To zresztą koledzy z tej grupy muzycznej poinformowali fanów o tragedii, która wydarzyła się dziś, wcześnie rano. Przez długi czas perkusista walczył o życie w szpitalu, ale obrażenia po wypadku były zbyt rozległe. 

Modliliście się z nami, aby Andy został uzdrowiony. Modliliście się z nami, aby Andy się obudził. Modliliście się z nami, aby Bóg dokonał cudu. Chociaż opłakujemy Andy'ego, którego nie ma z nami i choć nie doświadczyliśmy cudu, o który prosiliśmy tu na ziemi, wszystkie nasze modlitwy zostały wysłuchane. Andy jest już zdrowy, nie śpi i wierzymy, że jest dziś bardziej żywy niż kiedykolwiek

- napisali znajomi z zespołu.

Jednocześnie muzycy podziękowali Andy'emu za przebytą z nimi drogę i poprosili o szanowanie granic rodziny zmarłego. Na stronie GoFundME powstała zbiórka dla rodziny Williamsa. Inicjatorzy akcji chcą zebrać 250 tysięcy dolarów dla osieroconych dzieci oraz żony artysty. W opisie zbiórki zawarto szczegółowe informacje na temat pobytu muzyka w szpitalu.

Serdecznie współczujemy najbliższym muzyka tej ogromnej straty.

Czytaj także
Przeczytaj więcej