18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo jak z horroru

Transmitowała swoją śmierć. Makabryczny live na Facebooku

Wojciech Kozicki
24.08.2022  20:30
Szokujący live na Facebooku. Hellen Nyabuto transmitowała własną śmierć
Szokujący live na Facebooku. Hellen Nyabuto transmitowała własną śmierć Fot: Albin Marciniak/East News, Twitter

Tragiczna transmisja live na Facebooku. 24-letnia kobieta prowadziła relację na żywo i nagle zmarła na oczach internautów. Nie mogli jej pomóc i jedynie patrzyli na zwłoki dryfujące w w hotelowym basenie w kanadyjskim Chatsworth.

Pielęgniarka Hellen Nyabuto nie żyje. Prowadziła transmisję na żywo na Facebooku, gdy przebywała na hotelowym basenie zewnętrznym w Chatsworth. Pracownica służby zdrowia prezentowała swoim fanom kąpiel, ale gdy zaczęła pływać doszło do tragedii. Wypłynęła na większą głębokość i zaczęła się topić. Wołała o pomoc, ale nikt jej nie słyszał.

Prowadziła transmisję na Facebooku. Livestream i śmierć

Widzowie oglądający transmisję na Facebooku widzieli jak pochodząca z Kenii Hellen Nyabuto umiera, ale nie mogli nic zrobić. Umarła, jej ciało jeszcze przez kilka godzin unosiło się w hotelowym basenie, a transmisja na Facebooku wciąż trwała. W końcu zwłoki młodej kobiety dostrzegł jeden z pracowników obiektu.

Administratorzy Facebooka usunęli makabryczne nagrania.

Wideo z zapisu nagrania zostało usunięte z Facebooka. Nyabuto przeniosła się do Kanady w 2018 roku. Pracując w domu opieki na północno-zachodnich przedmieściach Toronto, utrzymywała siebie oraz swoją rodzinę w Kenii – podaje O2.pl.

Czytaj także