18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili plany Trumpa

Trump znowu prezydentem USA "na 99-100%"

Wojciech Kozicki
05.09.2021  16:30
Trump znowu w Białym Domu? Zamierza wystartować w wyborach prezydenckich
Trump znowu w Białym Domu? Zamierza wystartować w wyborach prezydenckich Fot: PHOTOlink/Everett Collection/East News

Donald Trump wystartuje w kolejnych wyborach prezydenckich w USA? Jego były doradca Jason Miller ujawnił, że prawdopodobnie znów będzie walczył o Biały Dom. Przypomnijmy, że Joe Biden również niedawno zapowiedział, że będzie ubiegał się o reelekcję. Co wybiorą Amerykanie - młodość czy doświadczenie?

Wybory prezydenckie w USA w 2024 roku już teraz zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco. Nie dość, że wystartować po raz drugi chce obecny prezydent Joe Biden, to o Biały Dom prawdopodobnie powalczy też Donald Trump. Jego były doradca Jason Miller zapowiedział, że kontrowersyjny polityk wystartuje w wyborach na 99-100%. Podobnego zdania jest kongresmen Jim Jordan z Ohio, który jest dość blisko Trumpa.

Trump znowu prezydentem USA? Chyba nie ma wyjścia

„Guardian” pisze, że druga kadencja Trumpa jest dla niego ostatnią deską ratunku. W ten sposób mógłby uniknąć  kłopotów finansowych, pozwów i spraw sądowych. Radio ZET dodaje, że biznesy Donalda Trumpa (zwłaszcza jego hotele, kurorty golfowe) mocno ucierpiały z powodu koronawirusa, najemcy się wyprowadzają m.in. z powodu preferencji politycznych. Będzie chciał w ten sposób poradzić sobie z potencjalnym rozwodem z Melanią Trump?

Tak, rozmawiałem z nim wczoraj. Jest gotów to ogłosić, gdy tylko skończy się całe to szaleństwo z Afganistanem – ujawnił Jordan.

Start Trumpa w wyborach wydaje się pewny, bo wciąż nie przestał zbierać funduszy na nadchodzącą kampanię polityczną. Cieszy się również dużym poparciem wśród republikanów. Jak podaje radiozet.pl, „w rozmaitych sondażach, w których pracownie badawcze pytają wyborców amerykańskiej prawicy, kogo widzieliby najchętniej w roli kandydata Partii Republikańskiej w następnych wyborach, Trump dystansuje resztę stawki, uzyskując często ponad 50 proc. poparcia”. 

Czytaj także