18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Broń biologiczna?

Pracownik planował zabić szefa śliną chorego na COVID-19

15.02.2021  16:23
Covidowy morderca
Covidowy morderca Fot: Horth Rasur/Shutterstock

Na czarnym rynku pojawiła się ślina chorych na COVID-19. Za jedno opakowanie specyfiku należy zapłacić równowartość około 250 zł. Z oferty postanowił skorzystać jeden z pracowników tureckiego salonu samochodowego. Mężczyzna chciał zamordować swojego szefa, dodając do jego napoju skażoną ślinę.

Turecka policja wpadła na trop ślinowej szajki. Gangsterzy sprzedają na czarnym rynku skażoną koronawirusem ślinę za równowartość około 250 złotych.

Z oferowanych usług skorzystał jeden z pracowników sklepu z autami. Mężczyzna postanowił "uciszyć" swojego szefa, gdyż ten przyłapał go na kradzieży około 100 tysięcy złotych. Gotówka, która miała trafić do biura, została wykorzystana na spłatę długów.

Mężczyzna chciał zabić szefa śliną chorego na COVID

Turecki złodziejaszek uznał, że otruje swojego szefa, aby ten nie przekazał sprawy organom ścigania. Mężczyzna zakupił na czarnym rynku skażoną koronawirusem ślinę i dolał ją do napoju przełożonego.

Współpracownik covidowego mordercy zdążył ostrzec szefa przed morderczym planem. Ibrahim Unverdi nie wypił skażonego trunku i powiadomił policję. Jednak na tym się nie skończyło. Do przełożonego dotarło później wiele telefonicznych pogróżek.

Nie zabiłem cię wirusem, w takim razie cię zastrzelę - groził mężczyzna.

Nad bezpieczeństwem przedsiębiorcy i jego rodziny całodobowo czuwa policyjna ochrona. Do czasu namierzenia szaleńca, wszyscy domownicy pozostaną w zamknięciu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej