18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niewyobrazalna tragedia

Piekielne wakacje... Turyści UGOTOWALI SIĘ w hotelu

20.01.2020  15:32
Piekielne wakacje... Turyści UGOTOWALI SIĘ w hotelu
Piekielne wakacje... Turyści UGOTOWALI SIĘ w hotelu Fot: Twitter/printscreen

Pięć osób nie żyje, trzy są ranne po awarii w hotelu w mieście Perm. Turyści dosłownie ugotowali się tam we wrzącej wodzie.

Koszmar w hotelu Karmel w Perm w Rosji. W budynku doszło do tragicznej w skutkach awarii - pękła rura z wrzącą wodą.

Wrzątek zalał wynajmujących pokoje turystów. Pięciu z nich, w tym dziecko, zmarło na miejscu. Trzy osoby są ranne - z ciężkimi poparzeniami trafili do szpitala - podaje rosyjska agencja TASS.

W sprawie ruszyło śledztwo. Lokalna policja sprawdzi, kto zawinił awarii i śmierci pięciu osób. Ofiary zdarzenia są teraz identyfikowane - podaje rosyjskie Ministerstwo Spraw Nadzwyczajnych.

Zalane pokoje znajdowały się w piwnicach budynku mieszkalnego. To popularne w Rosji rozwiązanie - Rosjanie adaptują podpiwniczenia na niewielkie hotele. Teraz może się to jednak skończyć - służby po tragicznych wydarzeniach w Perm rozpatrują wprowadzenie zakazu podobnych inwestycji. To właśnie w piwnicach znajdują się wszystkie rury, co jak się okazało, jest śmiertelnie niebezpieczne.

Przeczytaj więcej
Komentarze