18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawiedliwie?

Prezydencka córka już zaszczepiona. Co na to wyborcy?

15.04.2021  17:35
USA: Ivanka Trump już zaszczepiona
USA: Ivanka Trump już zaszczepiona Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Prezydencka córka - Ivanka Trump, pociecha byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych została już zaszczepiona. Kobieta jest jeszcze bardzo młoda, ale postanowiła jak najszybciej zadbać o swoje zdrowie. Co na to wyborcy jej taty?

Prezydencka córka ma już za sobą przyjęcie pierwszej dawki szczepionki na koronawirusa. Ivanka Trump, córka Donalda Trumpa, otrzymała już jedną dawkę preparatu firmy Pfizer - kolejną dostanie za kilka tygodni. 

Córka byłego prezydenta USA pokazała, jak przyjmuje szczepienie, w swoich mediach społecznościowych. Kobieta najwyraźniej jest dumna ze swojego postępowania - pozostaje tylko pytanie, co na to wyborcy jej taty? Ivanka Trump to pierwsza osoba należąca do rodziny byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, która publicznie szczepi się na Covid-19.

USA: Prezydencka córka już zaszczepiona na Covid-19

Ivanka Trump ma 40 lat, nie jest więc w grupie osób najbardziej potrzebujących szczepienia. Mimo to ta procedura w USA wygląda inaczej niż w Polsce, a dostęp do szczepień jest o wiele sprawniejszy i szybszy - nie dziwi więc fakt, że kobieta w końcu się zaszczepiła.

Najstarsza córka Donalda Trumpa przyjęła pierwszą dawkę szczepionki firmy Pfizer na Florydzie, gdzie przeprowadziła się z mężem i trójką dzieci. Floryda to teraz także miejsce zamieszkania Donalda Trumpa z żoną. Rodzi się jednak pytanie, czy taka decyzja kobiety spodoba się wyborcom jej taty?

Donald Trump nie porzucił planów ponownego kandydowania na prezydenta USA w 2024 roku. Najwyraźniej wciąż nie pogodził się ze swoją przegraną z Joe Bidenem. Dlaczego decyzja jego córki o szczepieniu jest w tym wypadku istotna? Jak pokazał szokujący sondaż PBS NewsHour/NPR/Marist, aż 41 proc. republikańskich wyborców nie zamierza szczepić się na koronawirusa! Być może ten ruch bardzo im się nie spodoba.

Myślicie, że Donald Trump wkrótce również się zaszczepi?