18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra na sali operacyjnej

Rutynowy zabieg zabił 7-latkę. Rodzina w czarnej rozpaczy

28.02.2020  20:49
Rutynowy zabieg zabił 7-latkę. Rodzina w czarnej rozpaczy
Rutynowy zabieg zabił 7-latkę. Rodzina w czarnej rozpaczy Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Rutynowy zabieg wycięcia migdałków zabił 7-letnią dziewczynkę z USA. Jej rodzina nie może się pogodzić z tą sytuacją i wciąż nie wierzy w tragedię, która miała miejsce. 

To miał być rutynowy zabieg wycięcia migdałków. 7-letnia dziewczynka z Karoliny Południowej nawet nie bała się tej operacji. Niestety, podczas zabiegu coś poszło nie tak i dziecko straciło najcenniejszy dar, jaki miało - własne życie.

Rutynowy zabieg zabił dziecko

Kiedy szykowała się do zabiegu, 7-latka wyglądała na zupełnie zdrową. Zaledwie minutę po operacji dziewczynka zmarła. Jej rodzina jest w szoku, wszyscy nie mogą otrząsnąć się po tragedii, która ich spotkała.

Nie bała się operacji. Była uśmiechnięta i szczęśliwa. Wszystko było w porządku, nie bała się

- powtarza zdruzgotana babcia malutkiej dziewczynki.

Lekarze również są mocno zdezorientowani tą sytuacją i nie potrafią podać przyczyny śmierci dziecka. Aktualnie wszyscy oczekują na wyniki sekcji zwłok. 

Była bardzo odważna i energiczna, nie pozwalała się nam nudzić. Była w pewnym sensie dzieckiem całej społeczności

- wspomina małą jej wujek.

Przed operacją dziewczynce doskwierało jedynie chrapanie, będące oznaką przerostu migdałków. Z pewnością cała rodzina nie może pogodzić się z tym, że w ogóle zdecydowali się na zabieg.

Przeczytaj więcej
Komentarze