18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror!

Bezdomny zadźgał nożem studentkę. Zrobił to w biały dzień

23.06.2021  17:32
Bezdomny zabił 31-letnią studentkę
Bezdomny zabił 31-letnią studentkę Fot: franz12/Shutterstock

31-letnia Anat Kimchi została zamordowana na ulicach Chicago. Według policji, napastnikiem był bezdomny mężczyzna koczujący w znajdującym się nieopodal obozie. Poszukiwania sprawcy nadal trwają.

Do zbrodni doszło na ulicach Chicago w stanie Illinois. Anat Kimchi była studentką Wydziału Kryminologii i Prawa Karnego. Informację o jej śmierci przekazały władze uczelni.

Uniwersytet Maryland opłakuje utratę Anat Kimchi, błyskotliwej młodej uczonej. Składamy kondolencje jej przyjaciołom i rodzinie w tym trudnym czasie - napisano na stronie uczelni.

Służby badające sprawę analizują nagrania z monitoringu miejskiego, na których zarejestrowano zbrodnię. W chwili tragedii 31-latka spacerowała przy ulicy 400 South Wacker Drive. W pobliżu tego miejsca znajduje się obóz dla bezdomnych i to właśnie tam może przebywać morderca.

Bezdomny zadźgał 31-latkę

Zdaniem policji mężczyzna chwilę przed atakiem ukrył się w krzakach. Gdy kobieta przechodziła obok ten wyskoczył i zadał jej śmiertelny cios nożem, po czym spokojnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Burmistrz miasta poinformował, że funkcjonariusze przeczesują wszystkie miejscowe obozy dla bezdomnych w celu odnalezienia mordercy. Według ustaleń śledczych napastnik to 30-letni mężczyzna w dredach. Podczas zdarzenia miał na sobie czerwoną chustę, ciemną koszulę oraz jasne spodnie.