18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające

Joker zatrzymany przez policję! Groził masowym mordem i zamachami

05.03.2020  20:24
Joker zatrzymany przez policję! Groził masowym mordem i zamachami
Joker zatrzymany przez policję! Groził masowym mordem i zamachami Fot: YouTube/Printscreen

Joker zatrzymany w Delmar Loop na przedmieściach St. Louis. Przebrany za clowna mężczyzna terroryzował ludzi, groził, że zacznie zabijać.

Szok w USA. Na przedmieściach St. Luis policja zatrzymała Jokera! Przebrany za clowna mężczyzna został schwytany po tym, jak wszedł do lokalnego baru i zaczął grozić zamachem.

Wcześniej tego samego dnia Joker pojawił się w centrum handlowym St. Louis Galleria. Został jednak z niego wyproszony.

Groził zamachami

W Delmar Loop Joker zaczął opowiadać ludziom, że planuje podkładanie bomb i masowe mordy. Jak tłumaczył, planował zabić wielu ludzi, by rozwiązać problem z uzależnieniami od leków opioidowych. Jeden z klientów baru zawiadomił policję. Joker został zatrzymany i już usłyszał zarzuty.

Clownem znanym z komiksów i filmów okazał się wielokrotnie karany za kradzieże Jeremy J. Garnier. Zanim mężczyzna ruszył w miasto, przebrany i umalowany jak Joker, rozpoczął transmisję w sieci. Wygłosił około godzinną tyradę ze swego pokoju. Już na Facebooku miał odgrażać się mordowaniem ludzi.

Przeczytaj więcej
Komentarze