18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące doniesienia

Seksskandal w szkole. Nauczycielka zabawiała się z uczniem, nie żyje

08.11.2019  12:38
Seksskandal w szkole. Nauczycielka zabawiała się z uczniem, nie żyje
Seksskandal w szkole. Nauczycielka zabawiała się z uczniem, nie żyje Fot: Policja

63-letnia nauczycielka wdała się w kilkumiesięczny romans ze swoim nieletnim uczniem. Kobieta i jej mąż nie żyją.

Tragiczny finał romansu nauczycielki z uczniem. 63-letnia Emma Ogle najprawdopodobniej popełniła samobójstwo, a chwilę wcześniej zabiła swojego męża. Wszystko przez skandal obyczajowy i oskarżenie kobiety o molestowanie seksualne osoby nieletniej.

Emma z uczniem/uczennicą (płeć nie została podana do publicznej wiadomości) miała spotykać się już od wiosny. Latem w ich relacji miał pojawić się dodatkowo seks. Nikt nie wiedział o "romansie" do dnia, w którym uczeń/uczennica zdradziła swój sekret dyrekcji placówki.

Kobieta nie żyje

W czwartek 31 października Ogle została aresztowana pod zarzutem wykorzystywania seksualnego osoby nieletniej. Straciła też pracę w szkole. Gdy usłyszała zarzuty i mogła wrócić do domu, by tam oczekiwać na proces, podjęła dramatyczną decyzję.

W ostatnią środę Emma zabarykadowała się w swoim domu w Huntersville. W budynku był też jej mąż Michael. O tym, że mogło stać się coś złego, poinformowali policję koledzy mężczyzny - 59-latek nie stawił się tego dnia w pracy.

Na miejsce udała się jednostka SWAT, niestety, było już za późno. W domu znaleźli martwe małżeństwo. Śledczy podejrzewają, że Emma zastrzeliła swojego męża, a później sama odebrała sobie życie.

Co ciekawe, w Karolinie Północnej seks uprawiać można legalnie od 16 roku życia. A jednak, Emma Ogle popełniła przestępstwo - jako nauczycielka nie mogła wdać się w romans z uczniem aż do ukończenia przez niego szkoły. 

logo Tu się dzieje