18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

śnieg grozy

Śniegokalipsa w USA. Biała chmura dosłownie pochłonęła Nowy Jork

19.12.2019  14:24
Śniegokalipsa w USA. Biała chmura dosłownie pochłonęła Nowy Jork
Śniegokalipsa w USA. Biała chmura dosłownie pochłonęła Nowy Jork Fot: Twitter

Przerażające nagranie z Nowego Jorku podbija sieć. Przez miasto przeszła ogromna śnieżna nawałnica. Ktoś nagrał, jak biała chmura pochłania wszystko, co spotka na swojej drodze.

Oglądaliście "Grę o tron"? Jeśli tak, z pewnością pamiętacie "Białych Wędrowców" i efekt mroźnej chmury, który towarzyszył ich nadejściu. Jeśli nie, poniżej zamieszczamy małą podpowiedź. Teraz okazuje się, że coś podobnego może zdarzyć się naprawdę. I zdarzyło - w USA.

source

Śnieżna groza

W środę przez Nowy Jork przeszła ogromna burza śnieżna. Biała chmura momentalnie pochłonęła miasto całkiem jak biali wędrowcy z "Gry o Tron".

Wideo zostało nagrane metodą poklatkową, więc zdaje się, jakby w zaledwie kilka sekund Nowy Jork zniknął w białej, śnieżnej chmurze. Tak naprawdę całość była bardziej rozciągnięta w czasie. A jednak - nawałnica okazała się bardzo gwałtowna i meteorolodzy wydali dla mieszkańców ostrzeżenia przed ogromnym niebezpieczeństwem.

giphy
Przeczytaj więcej
Komentarze