18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czeka ją dożywocie

Przedszkolanka-bestia. Zamordowała dziecko, bo było zbyt głośno

10.09.2019  14:47
Przedszkolanka-bestia. Zamordowała dziecko, bo było zbyt głośno
Przedszkolanka-bestia. Zamordowała dziecko, bo było zbyt głośno Fot: Shutterstock

19-letnia opiekunka w przedszkolu-żłobku w Delware została oskarżona o zabicie 4-miesięcznej dziewczynki. Prawdopodobnie resztę życia spędzi za kratkami.

4-miesięczna dziewczynka została brutalnie zamordowana przez opiekunkę w domu opieki dla dzieci w Delware. 19-letnia Dejoynay M. Ferguson nie miała dla maleńkiej podopiecznej litości, a wszystko przez to, że dziecko... było głośno.

Jak wynika z zeznań kobiety i materiału wideo z monitoringu, Ferguson nie wytrzymała nieustającego płaczu niemowlaka. Włożyła lateksowe rękawiczki i na kilka minut dłonią zasłoniła twarz dziewczynki.

Po wszystkim kobieta jak gdyby nigdy nic położyła ciałko dziewczynki w łóżeczku. Około dwudziestu minut później powiedziała przełożonym, że niemowlę się nie rusza, wtedy powiadomiono odpowiednie służby.

Zero litości

Dziecko zostało uduszone, a kobieta zatrzymana. Przedszkole, decyzją sądu, zostało czasowo zamknięte.

Morderczynię doprowadzono przed sąd. 19-latka nie mogła liczyć tam na litość. Usłyszała zarzut zabicia dziecka, za co grozi jej nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności. Gdyby, jeszcze przed rozprawą, chciała opuścić areszt, musi wpłacić kaucję w wysokości 1 miliona dolarów.

Przeczytaj więcej
Komentarze