18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szaleniec trafi za kratki

Strzelanina na osiedlu mieszkaniowym. Trzy osoby nie żyją

04.11.2021  09:59
Dramatyczny finał strzelaniny w USA
Dramatyczny finał strzelaniny w USA Fot: Akif CUBUK/Shutterstock

Co najmniej trzy osoby nie żyją, a dwie odniosły poważne rany podczas strzelaniny, do której doszło na osiedlu mieszkaniowym w Norfolk (USA). Napastnik został schwytany przez policję.

Policja w Norfolk poinformowała o strzelaninie, która miała miejsce na jednym z osiedli mieszkaniowych. Napastnik podczas "domowego incydentu" zastrzelił kobietę, a następnie oddalił się z miejsca zbrodni.

Gdy wrócił, oddał strzały w kierunku czterech innych osób, które próbowały reanimować ofiarę sadystycznego zbrodniarza. Nie żyją trzy kobiety, natomiast dwie ranne trafiły do szpitala. Według informacji przekazanych przez agencję AP lokalna policja dobrze znała mordercę.

Strzelanina w USA

Napastnik został szybko namierzony i zatrzymany, lecz służby nie udzielają szczegółowych informacji na temat zbrodni lub tożsamości strzelca. Komendant lokalnej policji nazwał mężczyznę "tchórzem".

Jak informuje Emory University School, każdego roku w USA z powodu strzelanin ginie ponad 1300 osób. Najczęściej związane są one z przemocą domową. Liczba morderstw niepokojąco wzrosła w wyniku wprowadzonych przez rząd pandemicznych obostrzeń.

logo Tu się dzieje