18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec świata

UTKNIEMY W POLSCE?! Nawet tanie linie nie będą już tanie

19.05.2022  16:28
Tanie linie lotnicze nie będą już tanie
Tanie linie lotnicze nie będą już tanie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wakacje się zbliżają, ale w naszych sercach radość jest niewielka. Wszystko tak drożeje, że powoli utykamy z nosem na kwintę w domu. Niedługo już nawet tanie linie lotnicze nie będą tanie.

Inflacja, wzrosty cen i kryzys ogólnoświatowy to straszne problemy, które wpływają na życie nas wszystkich. Wakacje są już tuż tuż, ale wielu z nas nie pojedzie nigdzie. Dlaczego? Koszty wczasów w kraju i za granicą przerastają nasze możliwości.

Tanie linie lotnicze nie będą już tanie

Nawet tanie linie lotnicze nie będą już tanie! Wzrosty cen dotyczą absolutnie każdej dziedziny naszego życia i trzeba być na to gotowym. Musimy nastawić się na urlop w naszym własnym domu.

Ryanair zapowiada, że ceny biletów lotniczych już tego lata będą rosnąć. Wszystko z powodu dużego popytu na wakacje na europejskich plażach

– tłumaczy prezes linii lotniczych Michael O'Leary w rozmowie z BBC.

Michael O'Leary w rozmowie z BBC zapowiedział, że spodziewa się wzrostu cen o "wysoki, chociaż wciąż jednocyfrowy procent". Obecne niskie ceny mają utrzymać się do czerwca, jednak na podstawie 50 proc. obecnych rezerwacji prezes O'Leary spodziewa się wzrostu cen, spowodowanego wzrostem zainteresowania europejskich plaż, jako wakacyjnego kierunku.

"Myślę, że przyszłej zimy ceny będą niskie. Ale jest za wcześnie, aby mówić, że wyraźnie nastąpi spowolnienie gospodarcze. Istnieje obawa przed recesją, a w przypadku recesji najtańszym dostawcą, którym w Wielkiej Brytanii i Europie jest Ryanair i osiągniemy lepsze wyniki, ponieważ możemy utrzymać niższe ceny" - dodał O'Leary w wypowiedzi dla BBC.

Polskie plaże również się wyludniają, bo drożyzna nad morzem przechodzi wszelkie granice. Macie jakieś realistyczne plany na wakacje?