18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zamach stanu w Rosji

Ujawnił jak i kiedy koniec Putina. "Trafi do hospicjum i..."

Wojciech Kozicki
23.05.2022  11:41
Koniec Putina w 2023 roku? Były szef MI6 ujawnia scenariusz i datę
Koniec Putina w 2023 roku? Były szef MI6 ujawnia scenariusz i datę Fot: Shutterstock/Harold Escalona

Jaka przyszłość czeka Władimira Putina? Były szef brytyjskiego ujawnił jaki los przeciwnicy polityczni zgotują zbrodniarzowi i podał nawet datę jego końca. Podobno ma trafić do hospicjum, z którego już nie wyjdzie. Czy to będzie bezkrwawy zamach stanu w Rosji?

Stan zdrowia Władimira Putina się pogarsza? Pojawiają się kolejne doniesienia, że 70-letnia zbrodnicza abominacja z Kremla choruje na nowotwór, Parkinsona i postępującą demencję. Nawet jeśli na tamten świat jeszcze się nie wybiera, to u władzy długo się raczej nie utrzyma. Sir Richard Dearlove, były szef MI6 stwierdził, że słabość i choroby Putina zostaną lada moment wykorzystane przez jego przeciwników politycznych. Nad Władimirem krążą już rosyjskie sępy!

Zdrowie i przyszłość Putina. Kiedy koniec zbrodniarza?

Dearlove na łamach „The Sun” wyjaśnił, że każdego dnia Putin traci kolejnych sojuszników na Kremlu, a nawet jego najbardziej zaufane pachołki "straciły wiarę w paranoicznego rosyjskiego przywódcę po jego ataku na Ukrainę". Zdaniem szefa MI6, prezydent Federacji Rosyjskiej może niedługo trafić do zamkniętego ośrodka leczenia chorób przewlekłych, sanatorium lub hospicjum, z którego raczej już nie wyjdzie.

Kiedy nastąpi koniec Putina? Dearlove uważa, że tyran trafi do zamkniętego ośrodka najdalej już w przyszłym roku. Odizolowanie go pod pozorem leczenia ma być sposobem na pozbycie się go bez zamachu stanu.

Myślę, że do 2023 roku on straci władzę – ale prawdopodobnie trafi do miejsca, z którego nie wyjdzie jako przywódca Rosji. Nie mówię, że nie wyjdzie w ogóle, ale nie pojawi się już jako prezydent. To sposób na zmianę sytuacji bez zamachu stanu – zapowiada Richard Dearlove.

Czy rzeczywiście musimy czekać aż do 2023 roku? "Daily Star" nieoficjalnie podaje, że „Putinowi zostały 3 miesiące”. Inny agent ujawnił niedawno, że Putin zginie w zamachu najdalej do końca 2022 roku.