18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Płonąca Warszawa, koniec świata"

Ujawnił kiedy Rosja zaatakuje Polskę

04.05.2022  21:47
Putin zrealizuje groźby wojny nuklearnej? Jasnowidz Glanc podał datę końca świata
Putin zrealizuje groźby wojny nuklearnej? Jasnowidz Glanc podał datę końca świata Fot: Sasa Dzambic Photography/Shutterstock, Romolo Tavani/Shutterstock, Mateusz Tarchala/Shutterstock

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc, określany także jako polski Nostradamus, znów miał mroczne wizje dotyczące wojny i Rosji. Czy Władimir Putin zdecyduje się zaatakować Polskę oraz rozpętać wojnę nuklearną? Profeta w swoich wizjach ujrzał PŁONĄCĄ WARSZAWĘ i podał datę kiedy może nastąpić KONIEC ŚWIATA

Wróżbita i jasnowidz Wojciech Glanc, niegdyś gwiazda programu Big Brother, znów ujawnia mroczną przyszłość Polski. Niedawno zapowiadał rakiety latające nad Polską oraz największe ludobójstwo w historii. Teraz zapowiada płonące centrum Warszawy, a nawet podał przybliżoną datę kiedy może dość do katastrofy i ataku Rosji na Polskę. 

Atak Rosji na Polskę? Jasnowidz ujrzał płonącą Warszawę

Jasnowidz Wojciech Glanc niestety znów nie ma dobrych wiadomości dla Polaków. Tym razem zapowiedział „nadejście królestwa zła”, co jednoznacznie kojarzy się z Rosją pod rządami Władimira Putina. Czy zbrodniarz z Kremla zdecyduje się jednak użyć broni jądrowej i zaatakować kraje Europy oraz członków NATO bronią nuklearną? Zdaniem jasnowidza, możemy już mówić o nadchodzącym końcu świata. Jednym z celów Putina może być Polska, a konkretnie Warszawa.

Oby to było wielką, ogromną pomyłką, ok, ale ja widzę rakiety jednak lecące w kierunku Europy.  Po prostu pojawia się takie jakieś słowa: królestwo zła nadchodzi. Koniec i taka chmura popiołu, dymu. Ja Wam powiem jedną rzecz, to jest koniec, moim zdaniem świata, jaki znamy. To jest eskalacja terroru, to jest eskalacja przemocy. Widzę płonące centrum Warszawy, jakiś rodzaj pożaru. Widzę też rodzaj jakiegoś wybuchu czy czegokolwiek. Nawet u siebie w Berlinie gdzie mieszkam – ostrzega jasnowidz Glanc.

Zdaniem Glanca, dojdzie do eskalacji obecnego konfliktu. Co gorsza, uważa, że jeśli dojdzie do wybuchów, to ucieczka nie będzie już miała żadnego sensu.

I ja Wam powiem jedną rzecz, ta eskalacja nastąpi jednak, mimo wszystko, już zaraz. Nie będzie, gdzie uciekać to nie będzie też miało sensu, żeby uciekać. To będzie dla wielu ludzi koniec. Pojawia mi się mi się wizja ziemi, dzika i gorąca atmosfera. Hitlerowi i Stalinowi trzęsie się prawa ręka. Chyba lepiej byłoby gdyby Ukraina, to może Putin by się uspokoił. On nie chce ponieść porażki. Straci wszystko, byle odnieść zwycięstwo – zapowiada Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc podejrzewa, że ta apokaliptyczna wizja może się ziść jeszcze nawet w maju 2022 roku. Do masakry i katastrofy może dojść W NIEDZIELĘ! Wróżbita nie doprecyzował jednak o którą dokładnie majową niedzielę może chodzić. Zwrócił jednak uwagę, że w Rosji nie na darmo mówi się o 9 maja. Wróżbita zasugerował, by w najbliższych dniach "cieszyć się życiem i spędzić czas z rodziną". Zastrzega jednak, by nie wpadać w histerię i depresyjne nastroje, a po prostu cieszyć się każdą chwilą.

Wiecie co, jest jeszcze jedna rzecz, widzę też rakietę, która zostaje jednak zestrzelona do morza. I będzie jakiś moim zdaniem rodzaj katastrofy z tym związany. Ten maj przejdzie do historii jako już nie radosny, niezwiązany z pierwszym maja, czy z majówką. Po prostu będzie maj wspominany jako po prostu czarny, czarna niedziela.  Dla wielu to będzie ostatni rok. Oby to była straszna pomyłka – zapowiada Wojciech Glanc.

WIZJA SPECJALNA. NAJGORSZA W TYM ROKU. WIECZÓR Z JASNOWIDZEM. JASNOWIDZ WOJCIECH GLANC ZAPRASZA [WIDEO]

Czytaj także