18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kreml szykuje się na śmierć

Ujawnił na co choruje Putin. "Będzie pilna operacja"

02.06.2022  20:30
Putin chory na raka trzustki. Czeka go operacja, której może nie przeżyć
Putin chory na raka trzustki. Czeka go operacja, której może nie przeżyć Fot: Shutterstock/Harold Escalona

Słynny izraelski dziennikarz ujawnił tajemnicę Kremla. Okazuje się, że Władimir Putin choruje na nowotwór trzustki. Rosja szykuje już plan awaryjny, bo w ciągu najbliższych dni „prezydent Federacji Rosyjskiej ma przejść pilną operację”.

Na co naprawdę jest chory Władimir Putin? Izraelski dziennikarz Mark Kotlarski ujawnił, że tak naprawdę cierpi na raka trzustki. Powołując się na swoich informatorów na Kremlu, podał, że rosyjskiego zbrodniarza czeka pilna operacja w Narodowym Centrum Badań nad Rakiem "N.N. Błochin" w Moskwie. Jest to najlepsza rosyjska klinika specjalizująca się w leczeniu chorób onkologicznych.

Putin ma raka. Kreml szykuje się na czarny scenariusz

Zgodnie z informacjami Kotlarskiego, jeden z budynków ośrodka „Błochin” jest już zamknięty dla innych pacjentów i trwają przygotowania do zabiegu Putina. Kreml szykuje nawet scenariusz na wypadek, gdyby Putin nie przeżył operacji. Kto przejmie władzę, gdyby umarł?

Kreml szykuje się na najgorszy scenariusz. Gdyby prognozy okazały się niekorzystne, Rosją może tymczasowo kierować kolektywny organ władzy - Rada Państwa, na którą zostałyby przeniesione kompetencje rządu – ujawnił Kotlarski. (Radio ZET)

To oczywiście rozwiązanie tymczasowe. Jak wynika z kolejnych przecieków, wkrótce władze w Rosji miałaby przejąć córka Putina, która ma dziecko z Zełenskim.

Spekulacje na temat zdrowia Putina nasiliły się w momencie rozpoczęcia rosyjskiej inwazji w Ukrainie. Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego mówił w brytyjskich mediach, że Putin jest poważnie chory na raka. Wcześniej chodziły słuchy o raku tarczycy albo raku jamy brzusznej u Putina – pisze radiozet.pl.