18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Może być jedną nogą w grobie

Ujawnił na co chory jest Putin. Potwór umiera?

13.05.2022  11:19
Na co chory jest Putin? Ujawnione nowe informacje
Na co chory jest Putin? Ujawnione nowe informacje Fot: Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpi/East News

Na co chory jest Władimir Putin? „The Mirror" ujawnia nowe informacje powołując się na przeciek od oligarchy mocno związanego z Kremlem. Czy rosyjski zbrodniarz umiera na raka krwi? Czy zabija go białaczka?

Władimir Putin jest chory – takie doniesienia słyszymy od początku ataku Rosji na Ukrainę. Pojawiają się kolejne nagrania wideo, na których widać objawy choroby i pogarszający się stan zdrowia zbrodniarza. Tymczasem jak podaje „The Mirror”, nagrano rozmowę oligarchy mocno związanego z Kremlem. Podczas marcowej rozmowy z zachodnim kapitalistą ujawnił, że Putin jest śmiertelnie chory na białaczkę.

Putin kontra nowotwór krwi. Dyktator umiera?

Biznesmen nagrał oligarchę bez jego wiedzy i nie chce ujawnić jego personaliów, bo to oznaczałoby to dla niego wyrok śmierci. Wiadomo tylko, że znajduje się na liście 200 najbogatszych Rosjan i mieszka poza Rosją.

Zdaniem oligarchy „Putin oszalał na punkcie podbicia Ukrainy i niszczy rosyjską gospodarkę”.

On ma problem z głową. Jeden wariat może wszystko wywrócić do góry nogami – miał powiedzieć oligarcha.

Od dawna pojawiały się podejrzenia, że Putin jest chory na raka. Ujawniono nawet, że w jego bliskim otoczeniu coraz częściej widywany jest znany onkolog. Mówi się również, że zabija go choroba Parkinsona.

logo Tu się dzieje