18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Himalaje absurdu

Karetka zgubiła pacjenta. Mężczyzna wypadł na ulicę [WIDEO]

28.10.2019  21:28
Karetka zgubiła pacjenta. Mężczyzna wypadł na ulicę [WIDEO]
Karetka zgubiła pacjenta. Mężczyzna wypadł na ulicę [WIDEO] Fot: Facebook,Informator.dp.ua

Ukraińska karetka zgubiła pacjenta. Mężczyzna wypadł z pojazdu prosto na ulicę, co zarejestrowała czujna kamera jednego z tamtejszych kierowców. Nie zapomnicie tego wideo. 

Ukraina musi chyba popracować nad przewozem osób chorych. Pewien pacjent dosłownie wypadł przez drzwi karetki, którą jechał do szpitala. Kierowca, znajdujący się za felernym ambulansem, wszystko nagrał. 

Ukraina: karetka zgubiła pacjenta

To wideo wprawi Was w szczere zaskoczenie i konsternację. Niedaleko Nowomoskowska zdarzył się kuriozalny i przerażający jednocześnie wypadek. Sieć momentalnie obiegło przerażające wideo.

Pacjent wypadł przez drzwi karetki. Sprawa wyglądała śmiertelnie poważnie, ale na szczęście nie skończyło się to tragedią. Pacjent tak czy siak pojechał do szpitala, jednakże tym razem stało się to w asyście policji. 

Okazuje się, że pechowym pasażerem ambulansu był emeryt, który w czasie wypadnięcia z pojazdu spał w najlepsze. Obudził się już po upadku, na środku drogi, totalnie nie wiedząc, co się właściwie dzieje. 

Nie wiadomo, dlaczego w ogóle z owej karetki wypadł. Na szczęście obeszło się bez tragicznych skutków. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej