18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna wiadomość

Rosjanie porwali mera. "Torba na głowę i..."

11.03.2022  16:45
Rosjanie porwali mera. Kolejne zbrodnie w Ukrainie

Rosyjscy żołnierze, a właściwie to potwory w mundurach nasłane przez Putina, popełniają kolejne zbrodnie w Ukrainie. Właśnie potwierdzono, że porwali mera miasta Melitopol. Jego życie jest zagrożone!

W piątek w serwisie Telegram doradca szefa MSW Ukrainy Anton Heraszczenko przekazał tragiczną wiadomość. Mer miasta Melitopol na południowym wschodzie Ukrainy został porwany przez Rosjan. Przekazano, że 10-osobowa grupa bandytów w mundurach uprowadziła Iwana Fedorowa, ponieważ „nie chciał współpracować z wrogiem”.

Melitopol w strachu. Rosjanie porwali mera

Mer Melitopolu jeszcze niedawno informował, że w jego mieście brakuje jedzenia i leków, a ludzie wychodzą protestować przeciwko Rosjanom. To on informował, że rosyjscy żołnierze otworzyli ogień do ukraińskich demonstrantów.

Jak podaje rmf24.pl, podczas porwania urzędnikowi nałożono na głowę plastikową torbę.

Wrogowie zatrzymali go w miejskim centrum kryzysowym, gdzie zajmował się sprawami dotyczącymi zapewnienia funkcjonowania ukraińskiego miasta – przekazał Heraszczenko. (Polsat News)