18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja będzie szukać pedofila?

Dziecko rodziło na śmietniku. "Nie wiedziała co się dzieje"

Wojciech Kozicki
17.09.2019  10:27
Nastolatka na Ukrainie urodziła dziecko - policja ustali kto uprawiał z nią seks?
Nastolatka na Ukrainie urodziła dziecko - policja ustali kto uprawiał z nią seks? Fot: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Dziecko urodziło dziecko – szokujące doniesienia z Ukrainy. Nastoletnia Romka w miejscowości Rivne zaczęła rodzić na śmietniku i nawet nie miała pojęcia co się działo.

Ukraińskie media piszą o 12-latce, która w środku nocy zaczęła rodzić na wysypisku śmieci. Mała Romka została zauważona przez osoby postronne, które wezwały pogotowie. Przewieziono ją do szpitala i po kilku godzinach siłami natury urodziła 3-kilogramowe dziecko. Podobno nie wiedziała nawet, że rodziła i była zszokowana tym, co działo się z jej ciałem.

Nie ustalono jeszcze kto jest ojcem dziecka, bo dziewczynka nie mówi po ukraińsku ani po rosyjsku. Sprawa została jednak zgłoszona na policję, która będzie prowadzić postępowanie pod kątem współżycia seksualnego z osobą nieletnią, co jest na Ukrainie łamaniem prawa.

Romka nie ma stałego miejsca zamieszkania. Jak podaje "UA: Rivne", prawdopodobnie mieszka z rodziną na wspomnianym wysypisku śmieci. Jej krewni pojawili się w szpitalu, ale różnież nie da się z nimi porozumieć.

Czytaj także