18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero wyobraźni

Dziecko wiozło pijanego ojca. 11-latek zginął na miejscu

02.07.2021  19:37
Tragiczny wypadek pod Lwowem
Tragiczny wypadek pod Lwowem Fot: Поліція Львівської області/Facebook

Wyjątkowym brakiem wyobraźni wykazał się pijany 35-latek, który pozwolił swojemu synowi wsiąść za kierownicę BMW. 11-latek stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu. Dziecko poniosło śmierć na miejscu.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce we wsi Ryasne-Ruske nieopodal Lwowa. Jak relacjonuje lokalna policja, pijany 35-latek pozwolił swojemu dziecku na kierowanie BMW. Podczas przejażdżki dziecko straciło panowanie nad pojazdem, przez co auto z impetem wpadło do rowu.

11-latek wiózł pijanego ojca

Znajdujący się za kółkiem nastolatek zmarł na miejscu w wyniku poniesionych obrażeń. Ojciec oraz 23-letni właściciel auta zostali przetransportowani do szpitala. Poszkodowani mężczyźni doznali umiarkowanych obrażeń. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mundurowi z Wydziału Badania Zbrodni w Zakresie Transportu, wyjaśniają szczegóły zdarzenia. Wkrótce sprawa trafi do sądu, który zadecyduje o przyszłości nieodpowiedzialnego 35-latka.

Czytaj także
Przeczytaj więcej