18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

Kot zabójca atakuje! Zamordował dziecko i uciekł

04.12.2019  12:34
Kot zabójca atakuje! Zamordował dziecko i uciekł
Kot zabójca atakuje! Zamordował dziecko i uciekł Fot: Shutterstock

Niewyobrażalna tragedia. 9-miesięczna Aleksandra nie żyje. Dziecko zostało zabite przez kota!

Kot może zamordować? Wszystko wskazuje na to, że tak. Ofiarą czworonoga padła właśnie 9-miesięczna Aleksandra. Dziewczynka spała spokojnie w wózku, gdy zaczaił się na nią niebezpieczny drapieżnik.

Do okropnej tragedii doszło na Ukrainie. 22-letnia matka zostawiła swoją córeczkę śpiącą w wózku na podwórku przed domem. Nie spodziewała się, że może spotkać ją tam śmierć. Gdy dosłownie po chwili spędzonej w budynku wyszła na zewnątrz, z pojazdu wyskoczył i zbiegł kocur.

Niestety, już wtedy niemowlę nie oddychało. Snezana od razu powiadomiła pogotowie ratunkowe. Pomoc przybyła jednak zbyt późno.

Dziecko zostało uduszone

Jak podejrzewają śledczy, kot musiał wejść do wózka i położyć się na twarzy dziewczynki, uniemożliwiając jej oddychanie. Wstępnie na ciałku dziewczynki nie znaleziono żadnych śladów, mogących świadczyć o zbrodni dokonanej przez człowieka. 22-letnia matka prawdopodobnie nie usłyszy więc żadnych zarzutów - dziecko było dobrze ubrane, na zewnątrz było stosunkowo ciepło, dziewczynce na podwórku nie powinno zagrażać żadne niebezpieczeństwo.

Mimo wstępnych ustaleń, ciałko dziecka zostanie poddane sekcji zwłok.

Przeczytaj więcej
Komentarze