18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

seria dramatów

PIĘCIU ZWYRODNIALCÓW ZGWAŁCIŁO 14-LATKĘ. Dziewczynka w ciąży

Emilia Waszczuk
27.04.2022  16:47
14-latka zgwałcona przez pięciu rosyjskich zołnierzy. Dziewczynka jest w ciąży
14-latka zgwałcona przez pięciu rosyjskich zołnierzy. Dziewczynka jest w ciąży Fot: Tinnakorn jorruang/Shutterstock

Pięciu rosyjskich żołnierzy dokonało zbiorowego gwałtu na nieletniej dziewczynce. Nastolatka jest w ciąży i nie może dokonać aborcji.

Kolejny przykład bestialstwa rosyjskich żołnierzy. Pięciu stacjonujących jeszcze niedawno w Buczy żołnierzy (choć żołnierzami ciężko ich nazwać), zaatakowało niewinną, nastoletnią dziewczynkę. 14-latka padła ofiarą zbiorowego gwałtu. A gdyby tragedii było mało, dziś po tych traumatycznych przeżyciach okazuje się, że jest w ciąży.

Wstrząsającą historię nastolatki z ukraińskiej Buczy opisuje psycholożka Aleksandra Kwitko pracująca na infolinii ukraińskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Kobieta w rozmowie z Radiem Swoboda opowiedziała o pracy z młodymi Ukrainkami, w wielu przypadkach ofiarami agresji Rosjan. Od rozpoczęcia wojny w Ukrainie psycholożka udzieliła już pomocy pięciu dziewczętom w wieku 14-18 lat, które po gwałtach dokonanych przez najeźdźców zaszły w ciążę.

14-latka w ciąży po zbiorowym gwałcie

Wspomniana 14-letnia dziewczynka, czyli najmłodsza dziewczynka wspierana przez polską panią psycholog, przeżywa dziś wielki dramat. Nastolatka została przebadana przez lekarza ginekologa. Okazało się, że aborcja w jej wypadku oznacza, iż w przyszłości może mieć poważne problemy z zajściem w ciążę. Z tego względu dziewczynka zdecydowała się urodzić. Psycholożka stara się pomóc nastoletniej ofierze zbiorowego gwałtu pogodzić z sytuacją.

Jak donosi Onet, do tej pory infolinia, w której pracuje Aleksandra Kwitko, przyjęła już 101 zgłoszeń gwałtów dokonanych przez rosyjskich żołnierzy. Ofiarami są oczywiście dziewczęta i kobiety, ale też mężczyźni i małe dzieci. Najmłodsza zgłoszona ofiara miała zaledwie 10 lat!

Liczne gwałty w Ukrainie

W ostatnich tygodniach wielokrotnie donosiliśmy o bestialstwie rosyjskich żołnierzy, którzy dopuzczają się ludobójstwa, tortur i gwałtów na cywilach. Ofiarami padają zarówno dorośli, jak i dzieci. W jednej z ukraińskich miejscowości znaleziono m.in. ciała klikuletnich maluchów ze śladami przemocy seksualnej i tortur.

Codziennie pojawiają się nowe świadectwa potwornych zbrodni seksualnych raszystów (Rosjan) z uwolnionych terytoriów

- informowała 22 kwietnia w serwisie Telegram ukraińska rzeczniczka praw człowieka Ludmyła Denisowa.

Kobieta poinformowała, że tylko od 1 kwietnia na specjalną infolinię pomocy psychologicznej zgłosiło się ponad 400 osób, z czego większość to ofiary przemocy seksualnej dokonanej przez najeźdźców.