18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robili to na jej oczach

Horror w Irpieniu. Dziecko mieszkało ze zwłokami zgwałconej mamy

24.04.2022  10:07
Ukraina. Na jaw wychodzą kolejne potworne zbrodnie Rosjan
Ukraina. Na jaw wychodzą kolejne potworne zbrodnie Rosjan Fot: AP/Associated Press/East News

Codziennie ujawniane są nowe makabryczne zbrodnie Rosjan na terytorium Ukrainy. Dziecko w Irpieniu musiało patrzeć jak putinowskie bestie gwałciły jej siostrę i matkę. Potem musiała mieszkać z ich zwłokami.

Rosjanie to nie ludzie, a nawet nie zwierzęta. Popełniają w Ukrainie zbrodnie jak z horroru, nie mając przy tym żadnych wyrzutów sumienia. W Irpieniu pod Kijowem na oczach 17-latki 3 żołnierzy "biło i gwałciło ze szczególną brutalnością” jej matkę oraz 15-letnią siostrę. Ukraińska rzeczniczka praw człowieka ujawniła, że obie zmarły, ale nastolatka musiała mieszkać z ich zwłokami.

Rosjanie gwałcą i mordują. Liczba przypadków rośnie

Podano, że nastolatka 4 dni spędziła zamknięta w domu z ciałami matki i siostry. Gdy Irpień został wyzwolony spod rosyjskiego terroru, zdecydowała się uciec do babci. Niestety, każdego dnia ujawniane są kolejne takie makabryczne świadectwa i relacje, a lista rosyjskich zbrodni na ludności cywilnej wydaje się nie mieć końca. Ukraińskie władze uruchomiły specjalną telefoniczną linię pomocy psychologicznej.

1 kwietnia na specjalną telefoniczną linię pomocy psychologicznej zgłosiło się ponad 400 osób, w większości w związku z przestępstwami seksualnymi popełnionymi przez rosyjskich żołnierzy. Codziennie pojawiają się nowe świadectwa potwornych zbrodni seksualnych raszystów (Rosjan) z uwolnionych terytoriów – informuje Ludmyła Denisowa w serwisie Telegram.