18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Publicznie wieszać Ukraińców"

Rosyjska telewizja pokazała egzekucje [WIDEO +18]

14.03.2022  19:18
Rosyjska telewizja pokazuje egzekucje. Apelują o publiczne wieszanie Ukraińców
Rosyjska telewizja pokazuje egzekucje. Apelują o publiczne wieszanie Ukraińców Fot: Russian Presidential Press Service/Associated Press/East News

Władimir Putin szykuje w Ukrainie kolejne potworne zbrodnie? Rosyjskie media zaczynają „przyzwyczajać” naród do publicznych egzekucji? Telewizja Россия 1 (Rossija 1) pokazała makabryczne nagranie wideo, na którym widać wieszanie niemieckich nazistów na Majdanie. Rosyjscy deputowani zgodnie domagają się publicznych egzekucji Ukraińców.

Służby wielu krajów zapowiadały, że Putin lada moment nakaże swoim żołnierzom publiczne egzekucje w Ukrainie, by złamać morale Ukraińców. Czyżby zaczynał już oswajać Rosjan z tym faktem? Telewizja Россия 1 (Rossija 1) wyemitowała program, w którym pokazała archiwalne nagrania wideo przedstawiające wieszanie na szubienicach niemieckich zbrodniarzy z czasów II wojny światowej. Rosyjscy deputowani domagają się, by podobnie karać aktualnych obrońców Ukrainy.

Kara śmierci i publiczne egzekucje. Rosyjscy politycy o Ukrainie

W programie odbyła się debata polityków reprezentujących rosyjski rząd. Stwierdzili zgodnie, że gdy skończy się wojna w Ukrainie, konieczne jest wprowadzenie kary śmierci dla obrońców Ukrainy. Przypomnijmy, że Putin wmawia Rosjanom, że w Ukrainie prowadzi specjalną wojskową operację o charakterze pokojowym, której celem jest ochrona Ukraińców przed nazistami i narkomanami.

Nigdy nie pozwól, aby moralność przeszkadzała ci w podejmowaniu właściwych działań. Rozumiem znaczenie elementu humanitarnego, ale moralność nie powinna przeszkadzać- powiedziała rosyjska deputowana. (Wirtualna Polska)

Niektórzy politycy wprost mówili, że po zakończeniu „operacji wojskowej”, trzeba publicznie wieszać Ukraińców i za pomocą kary śmierci prowadzić „denazyfikację”

Россия 1 (Rossija 1) to jeden z dwóch największych kanałów w rosyjskiej telewizji, docierający do ponad 117 mln widzów na terenie Federacji Rosyjskiej. Aż 75 proc. widzów w miastach ogląda regularnie ten kanał, który w ostatnim czasie zaczął nadawać przerażające treści związane z wojną w Ukrainie – podaje Wirtualna Polska.

Szokujący materiał w rosyjskiej telewizji. Chcą wieszać Ukraińców [WIDEO 18+]

Czytaj także