18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

prawdziwa bestia

Urzędnik-zwyrodnialec. To co zrobił psu, przechodzi ludzkie pojęcie

25.11.2019  18:55
Urzędnik-zwyrodnialec. To co zrobił psu, przechodzi ludzkie pojęcie
Urzędnik-zwyrodnialec. To co zrobił psu, przechodzi ludzkie pojęcie Fot: Narodowa Policja Ukrainy

Wyjątkowo bestialski czyn urzędnika. Szef archiwum państwowego przywiązał psa łańcuchem do samochodu i ciągnął przez co najmniej 1,5 kilometra. Śledczym tłumaczył, że to kara.

Wioska Kuźmin nagle okryła się bardzo złą sławą. To właśnie tam, 17 listopada, doszło do bestialskiego czynu szefa archiwum państwowego Ukrainy w obwodzie chmielnickim. Przerażeni świadkowie na szczęście nie stali z założonymi rękami.

Wołodymyr Bajdycz jest dziś szefem archiwum, kiedyś piastował funkcję wicemera Chmielnickiego. W najbliższej przyszłości mógłby z kolei objąć posadę więźnia, jednak wszystko wskazuje na to, że karze się wywinie.

"Za karę"

Mężczyzna przywiązał psa łańcuchem do samochodu i ruszył. Zwierzę ciągnął za autem co najmniej 1,5 km, aż zatrzymali go świadkowie. W obronie psiaka stanąć miał anonimowy żołnierz sił specjalnych. Swoim samochodem dogonił Bajdycza, odebrał mu poranione zwierzę i zawiózł do pobliskiej kliniki weterynaryjnej.

Sprawą zajęła się policja. To właśnie mundurowym oprawca psa wyjaśnił - nie widząc w swym zachowaniu niczego złego - że chciał zwierzę ukarać, ale intencje miał dobre.

Wcześniej pies miał pogryźć matkę Bajdycza. Jak więc się za coś takiego odwdzięczyć? Skatować zwierzaka, po czym wywieźć go w odludne miejsce i pozostawić, by umarł. Plan ten urzędnikowi się jednak nie powiódł.

Urzędnik skatował psa
Urzędnik skatował psa
Czytaj także