18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ryzyko skażenia?

Wybuch w elektrowni jądrowej! Rosjanie utylizują amunicję!

14.03.2022  16:57
Ukraina. Zaporoska Elektrownia Jądrowa to dla Rosjan miejsce utylizacji amunicji
Ukraina. Zaporoska Elektrownia Jądrowa to dla Rosjan miejsce utylizacji amunicji Fot: EyePress News/Shutterstock/East News

Zaporoska Elektrownia Jądrowa zagrożona. Zapowiadano, że Rosjanie chcą tam prowadzić utylizację amunicji. Niestety, są jeszcze głupsi, niż myśli cały świat. Ukraińskie władze biją na alarm, że na terenie elektrowni doszło już do wybuchu amunicji.

Rosyjscy żołnierze nie mają serca, ale też rozumu. Zaporoska Elektrownia Jądrowa w Enerhodarze ma zostać miejscem utylizacji amunicji, co ujawniła Narodowa Spółka Wytwarzania Energii Jądrowej Energoatom. Okazuje się, że Rosjanie już wprowadzają ten plan w życie. Najwyższa Rada Ukrainy właśnie podała, że doszło do pierwszego wybuchu.

Wybuch w elektrowni jądrowej. Rosjanie najgłupsi na świecie?

Jak wynika z informacji oddanych przed ukraińskie władze, rosyjskie imbecyle wysadziły w powietrze amunicję na terenie elektrowni. Jak na razie nie ma doniesień o rosnącym poziomie promieniowania, ale wezwano Międzynarodową Agencję Energii Atomowej do działania.   

Najwyższa Rada Ukrainy potwierdziła, że siły rosyjskie wysadziły część amunicji na terenie zajętej Zaporskiej Elektrowni Jądrowej.  Energoatom dodał, że personel elektrowni został zmuszony do opuszczenia pracy – podaje Wirtualna Polska.

Przypomnijmy, że w nocy z 3 na 4 marca Rosjanie ostrzelali ukraińską elektrownię jądrową Zaporoże w Enerhodarze. Wybuchł pożar, którego bandyci Putina nie pozwolili gasić. Deputowany Dawyd Arachamia oznajmił, że elektrownię zajęli "kadyrowcy", czyli bojowicy czeczeńscy. Zaporoska Elektrownia Atomowa to największa elektrownia jądrowa nie tylko w Ukrainie, ale także w całej Europie. 

Jednocześnie ujawniono, co Putin planuje zrobić w Czarnobylu. W ramach prowokacji, by oskarżyć stronę ukraińską, może dość do pożaru, który zagraża całej Europie, Rosji i Białorusi.

Czytaj także