18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pół miliona od ręki

Jak żyć w luksusie i podróżować? Ona znalazła sposób, też tak (chyba) możesz

10.12.2019  19:00
Jak żyć w luksusie i podróżować? Ona znalazła sposób, też tak (chyba) możesz
Jak żyć w luksusie i podróżować? Ona znalazła sposób, też tak (chyba) możesz Fot: Twitter/Printscreen

Katarina ma tylko 19 lat, ale głowę na karku! Już znalazła sposób na łatwe zdobycie fortuny, dzięki której będzie mogła spełnić największe marzenie - żyć w luksusie i podróżować.

Marzenia są po to, aby je spełniać. Niestety, czasem potrzeba do tego trochę pieniędzy, w niektórych przypadkach wręcz fortuny. Wszystko jednak jest możliwe... i to stosunkowo niewielkim kosztem.

19-letnia Ukrainka z Charkowa wymyśliła jak to zrobić, by zdobyć fortunę, zacząć podróżować i przy tym wszystkim szczególnie się nie zmęczyć. Nagrała tylko króciutki filmik i... hop! W końcu ma szansę na szczęście.

Przepis na sukces

Cóż takiego było w nagraniu młodziutkiej Katariny, że ma być warte prawie 500 tysięcy złotych? Niewiele... Przedstawiła się, powiedziała o czym marzy i zdradziła, co może zrobić, by na owe marzenia zarobić.

Cześć, nazywam się Katia. Pochodzę z Ukrainy, ale teraz mieszkam w USA. Mówię po angielsku, ukraińsku i trochę po rosyjsku. Chciałabym podróżować, doświadczyć luksusów, żyć pełnią życia i być w końcu szczęśliwą. Właśnie dlatego chcę sprzedać swoje dziewictwo.

Jak postanowiła, tak się stało. Ofertę pełną zdjęć swego ciała w bieliźnie zamieściła w sieci, prosząc o jedyne 100 tysięcy euro plus 10 tysięcy co miesiąc. Bo żeby nie było - dziewczynie chodzi o stały związek, małżeństwo!

Też tak (chyba) możesz

Jeśli spodobał ci się pomysł Katariny i jesteś kobietą, spieszymy donieść... też tak możesz. Nie jesteśmy wprawdzie pewni, czy to do końca zgodne z prawem. Pewne jest jednak to, że nawet jeśli nie znajdujesz się w grupie szczęśliwców, którzy "pierwszego razu" nie mają jeszcze za sobą, nic straconego! Operację przywrócenia dziewictwa można przeprowadzić w Polsce już za... 800 złotych!

Katarina
Katarina
Przeczytaj więcej
Komentarze