18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cud czy ściema?

Urodziła dziecko w wieku 67 lat. O poczęciu mówi niestworzone rzeczy

29.10.2019  15:21
Urodziła dziecko w wieku 67 lat. O poczęciu mówi niestworzone rzeczy
Urodziła dziecko w wieku 67 lat. O poczęciu mówi niestworzone rzeczy Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Emerytka urodziła dziecko w wieku 67 lat! Była lekarka twierdzi, że do poczęcia doszło zupełnie naturalnie, co przeczy prawom natury. Na szczęście mama i jej nowo narodzona córka czują się dobrze.

Emerytka z Chin w wieku 67 lat urodziła zdrową dziewczynkę. Kobieta zaszła w ciążę i donosiła ją, chociaż w tym wieku to nie lada wyzwanie. Po porodzie obie trafiły na oddział intensywnej terapii, ale w tym momencie ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Świeżo upieczona matka twierdzi, że do zapłodnienia doszło zupełnie naturalnie. Biorąc pod uwagę fakt, że kobiety przekwitają i w wieku 67 lat praktycznie wszystkie nie są zdolne do poczęcia dziecka - wydaje się to być rzeczą niemożliwą. 

Emerytka urodziła dziecko

67-letnia Tian jest emerytowaną lekarką i urodziła córkę w szpitalu, w którym wcześniej pracowała, czyli w klinice położniczej Zaozhuang Maternity and Child Health Hospital. Do rozwiązania ciąży doszło za pomocą cesarskiego cięcia. Tym samym kobieta stała się najstarszą matką w Chinach.

Mieliśmy wiele szczęścia, biorąc pod uwagę, że matka była w zaawansowanym wieku i miała wiele powikłań

- powiedział Liu Wencheng, lekarz odbierający poród.

Podobno Tian przy zajściu w ciążę wykorzystała swoją wiedzę medyczną i tradycyjne, chińskie metody leczenia niepłodności. Podczas zabiegu cesarskiego cięcia dokonano też zaskakującego odkrycia.

Podczas cięcia cesarskiego stwierdziliśmy, że jajniki Tian były podobne do jajników 40-letniej kobiety. Nie skurczyły się tak, jak zwykle to robią jajniki 60-letniej kobiety, co może wyjaśniać, w jaki sposób naturalnie zaszła w ciążę

- powiedział Liu Wencheng.

67-letnia Tian i jej 68-letni mąż nadali dziewczynce imię Tianci, które w tłumaczeniu oznacza: "prezent wysłany z nieba". Dorosły syn i dorosła córka tej pary nie podzielają radości rodziców, przeciwnie. Starsza latorośl kobiety zagroziła, że zerwie z rodzicami kontakt, jeśli matka urodzi dziecko w tym wieku. Teraz okaże się, czy dotrzyma słowa. 

Najstarszy z wnuków 67-letniej matki ma aktualnie 18 lat. 

Przeczytaj więcej
Komentarze