18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w szpitalu

Urodziła niepełnosprawne dziecko więc je zabiła. Ma wsparcie kobiet

Wojciech Kozicki
11.09.2019  21:34
Wyrzuciła dzieci przez okno po porodzie - kobieta dostanie wsparcie
Wyrzuciła dzieci przez okno po porodzie - kobieta dostanie wsparcie Fot: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Uzbekistan i makabryczna zbrodnia. Kobieta po porodzie dowiedziała się, że jej dziecko jest niepełnosprawne. Nie była w stanie tego zaakceptować i zamordowała córeczkę. Pójdzie do więzienia, ale otrzyma też wsparcie innych kobiet.

Matka zabiła noworodka po porodzie. Jak podaje „Mirror”, 23-latka dowiedziała się, że dziecko urodziło się niepełnosprawne i miało wadę kończyn dolnych (kolana szpotawe). W środku nocy wyrzuciła je więc przez okno szpitala w Namangan. Aby nie zostać oskarżoną o dzieciobójstwo wyrzuciła też dziecko innej 22-letniej matki.

Noworodki przeżyły upadek z ok. 5 metrów. Znaleziono je jednak dopiero po godzinie od tragedii i wkrótce zmarły na oddziale intensywnej terapii.

Lokalne media ujawniły, że kobieta urodziła już kiedyś niepełnosprawne dzieci. Dwójka zmarła z przyczyn naturalnych, a przynajmniej tak podaje dokumentacja medyczna.

Potworna matka została zatrzymana i może spędzić w więzieniu nawet 25 lat. Zarzuty postawiono również personelowi szpitala, który nie zadbał należycie o bezpieczeństwo dzieci na oddziale. Pracownicy prawdopodobnie spali, gdy matka wyrzucała dnoworodki przez oko. Grozi im kara 8 lat pozbawienia wolności.

Okazuje się, że dzieciobójczyni otrzyma wsparcie od feministycznej organizacji Women of Uzbekistan, która oświadczyła, że chociaż nie pochwala jej czynu, to zamierza „pomóc jej w poradzeniu sobie z traumą”.

logo Tu się dzieje