18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolumna czołgów zniszczona

Urządzili Rosjanom masakrę. Szokujące WIDEO

10.03.2022  17:00
Ukraińcy zniszczyli kolumnę czołgów. Rosną straty Rosjan
Ukraińcy zniszczyli kolumnę czołgów. Rosną straty Rosjan Fot: AA/ABACA/Abaca/East News, Twitter

Kolejna kolumna rosyjskich czołgów zniszczona. Ukraińcy urządzili bandytom z Rosji prawdziwą rzeź w pobliżu Browarów w obwodzie kijowskim. Do internetu trafiło szokujące nagranie wideo, na którym widać zasadzkę urządzoną na potwory Putina.

Rosną straty Rosjan w wojnie w Ukrainie, masowo giną żołnierze i niszczone są maszyny. Putin się przeliczył, bo Ukraińcy dzielnie walczą z rosyjskimi bandytami w mundurach. Niszczą kolejne pancerne kolumny wroga, co właśnie zostało uwiecznione na nagraniu wideo z drona. Tym razem z dymem poszła kolumna rosyjskich czołgów jadąca w kierunku Kijowa.

Ukraińcy zniszczyli rosyjskie czołgi. Nagranie wideo z drona

Podano informację, że kolumna rosyjskich czołgów została zniszczona w pobliżu Browarów w obwodzie kijowskim. Na nagraniu słyszymy głos rosyjskiego oficera, który informuje dowództwo i stratach. Jak podał wywiad wojskowy Sił Zbrojnych Ukrainy, w wyniku ostrzału zginął dowódca pułku czołgów Andriej Zacharow, który niedawno odebrał odznaczenie od Władimira Putina.

Udar, 6. pułk prawie stracony. Straty są ogromne. Czoło kolumny wpadło w zasadzkę, dowódca zginął. Stamtąd atakują. Artyleria, czołgi, samoloty bezzałogowe Bayraktary – przekazał żołnierz.

OSINTdefender. Na Twitterze podaje, że rosyjskie czołgi zostały zniszczone przez ukraińskie siły wojskowe i paramilitarne. To oczywiście nie koniec, bo szaleniec z Kremla rzuca w bój kolejne maszyny i jest gotowy poświęcić życie kolejnych swoich żołnierzy. Resort obrony Wielkiej Brytanii informuje jednak, że „duża rosyjska kolumna na północny zachód od Kijowa poczyniła niewielki postęp od ponad tygodnia i doznaje ciągłych strat ze strony ukraińskich sił zbrojnych".

Niesamowite nagranie z drona przedstawiające zasadzkę na rosyjską kolumnę czołgów z 6. pułku w pobliżu Browarów w obwodzie kijowskim - skomentował pochodzący z Rosji Dmitrij Alperowicz, biznesmen z rynku bezpieczeństwa komputerowego.

Kolumna rosyjskich czołgów zniszczona. Rosną straty Rosjan [WIDEO]